חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

עמותת "שוות" והמותג Always מארגנות בת מצוה וירטואלית המונית

עמותת "שוות" והמותג Always מארגנות בת מצוה וירטואלית המונית

עמותת "שוות" תערוך לאחר הפסח מסיבת בת מצווה וירטואלית למאות ילדות שהאירוע המשמח שלהן בוטל בגלל התפרצות הקורונה. באירוע, אליו נרשמו כבר מעל ל-6,000 נערות ובני משפחותיהן, ישתתפו גם הראפר E-Z וזמר מפורסם נוסף שיגיע בהפתעה וינחו אותו לאון שניידרובסקי ושלי צירינג.

 

מסיבת בת המצווה תיערך ב-22.4 בפלטפורמת קלטורה. לאירוע, שנחשב לבת מצווה הווירטואלית הראשונה בעולם, נרשמו 550 נערות ועוד כ-5,500 בני משפחותיהן וחברים. האירוע נוצר ביוזמת עמותת "שוות", שמפעילה תכנית מנהיגות לנערות ברחבי הארץ.

 

בחלק הראשון החוגגות יתכנסו ב'חדרים פרטיים' עם מנחות מתנדבות של עמותת שוות ויעשו פעילות לכבוד שנת הבת מצווה בדגש על מנהיגות ופיתוח ביטחון עצמי. בחלק השני יערך מופע מרכזי בהנחיית לאון ושלי שיכלול ברכות, סרטונים, הופעה של E-Z והופעת אורח מרגשת.

 

מותג Always אשר שמע על ההכנות נרתם מיד לאירוע וגייס את משאבי המדיה, שיווק, הפצה לטובת  אירוע. בנוסף תקבל כל חוגגת מתנה המסמלת את המעבר מילדות לבגרות.

האירוע לא היה מתקיים ללא השותפים הנוספים: קלטורה, טינק, WOW ודבי תקשורת.

 

אחת החוגגת, שיר זפרני: "מסיבת בת המצווה שלי הייתה אמורה להיות ב- 16/3/20 (יום שני). ארבעה ימים לפני המסיבה, הפסיקו את הלימודים בבתי הספר ובמוצאי שבת, יומיים בדיוק לפני המסיבה אישרו התקהלות של עד 10 אנשים. כשהחלטנו לבטל/לדחות בכיתי יום שלם בלי הפסקה וגם בימים שאחרי ואני לא יכולה לתאר כמה הייתי עצובה.

קניתי שמלה, עשיתי בוק, התאמנתי על ריקוד, הזמנתי מאפרת ומעצבת שיער וארגנתי עוד הרבה הפתעות...חודשים שלמים התכוננתי והתרגשתי ופתאום הכל נעצר ובוטל.

עצוב לי מאוד, אבל אני יודעת שאין ברירה וזה לא תלוי בי. הבריאות של כולנו חשובה יותר מכל דבר אחר".

 

עמותת שוות הוקמה על ידי רוני ואלדד פוסטן-קורן, במטרה לאפשר לנערות לחזק את תחושת הערך העצמי שלהן ולתת להן כלים שיאפשרו להן לממש את שאיפותיהן.

העמותה בניהולה של שי אלוק מפעילה תכנית חונכות שנתית, וסדנאות המסייעות לנערות לפתח הערכה עצמית חיובית לטווח רחוק, דרך התנסות מוקדמת בהצבת מטרות, במעטפת של תמיכה רגשית ואינטלקטואלית.

 החניכות לומדות לראות בכל כישלון הזדמנות ללמידה, לגלות בעצמן עוצמות חדשות, לשאוף ליעדים גבוהים יותר ולממש אותם.


כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד