חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

חברת איי פקט משיקה מוצר למעקב אחר הנתונים הפיננסיים של העסק

 הניסיון של כ- 500,000 עסקים הפועלים בישראל מלמד כי גם העסקים הטובים ביותר בתחומם, מבחינה מקצועית או שיווקית, נוטים להיקלע לקשיים פיננסיים שמערערים לא פעם את יסודות העסק. היעדר ניהול פיננסי נכון בזמן אמת הכולל ניהול תזרים מזומנים הוא אחד הסיבות המרכזיות לסגירתם של 40 עד 50 אלף בתי עסק מידי שנה בישראל. bizibox הינו מוצר טכנולוגי ייחודי פרי פיתוח ישראלי בן ארבע שנים של חברת איי פקט בע"מ שפותח באמצעות טכנולוגיה פורצת דרך לראשונה נבנה מוצר חכם לניהול פיננסי המקיף את כל התהליכים העסקיים והכספיים של כל עסק קיים. המוצר מסייע לבעל העסק בקבלת החלטות ניהוליות נכונות תוך קבלת התמונה המלאה על מצב העסק שלו .

 

מוטי כספי מנכ"ל ומבעלי החברה מסביר: "בישראל קיימים כ- 500,000 עסקים קטנים ובינוניים ,רבים מהם לא שורדים אחרי שנתיים של פעילות, וכ- 50,000 עסקים נסגרים בכל שנה. הסיבה העיקרית לכישלון העסקים טמון בניהול כושל וחוסר ידע בניהול פיננסי הכולל ניהול תזרים מזומנים לקוי. לכל הבעיות שזיהתה החברה בניהול עסקים קטניםכגון: חוסר מידע בזמן אמת, חוסר בכלים לניהול וניתוח מצב פיננסי וניהול תזרים מזומנים לקוי, נותנת תוכנת הביזיבוקס פתרון פשוט שיקל על בעל העסק בניהול השוטף".

 

רעיה שטראוס בן דרור על השותפות במיזם: "המטרה שלי היא ליצור מצוינות כלל ארצית בניהול הפיננסי של העסקים הקטנים והבינוניים. אני מתחילה את הפעילות בגליל המערבי אך רואה חשיבות גבוהה בקפיצת מדרגה ניהולית בכל הארץ."

 

הפתרון מאפשר: 

התממשקות לכל מקורות המידע - bizibox מסוגל להתממשק לכל מקורות המידע של העסק: בנקים, כרטיסי אשראי, חברות הסליקה ותוכנות הנהלת החשבונות, מנתח ומציג אותם  במסך אחד באופן פשוט וחוויתי למשתמש.

 

בינה עסקית, הודעות והתראות  התוכנה כוללת מערכתbi  (בינה עסקית) ,שיודעת לנתח את מצב העסק, תוך הסתכלות כללית על כל הפרמטרים המשפיעים על התוצאות העסקיות ושולחת הודעות והתראות על בסיס יומיומי בנוגע לביצועי העסק והפעילות השוטפת.              מערכת זו מאפשרת לבעל העסק לקבל החלטות מושכלות בניהול העסק.

 

אפליקציה וזמינות נתונים – המוצר הוא אינטרנטי ולכן כל נתוני המוצר זמינים בכל מקום ובכל זמן כולל אפליקציה סלולרית מתקדמת התומכת באנדרואיד ובאפל ומאפשרת גלישה לנתוני העסק בכל מקום וזמן. בנוסף, בעל העסק מקבל מיילים יומיים ,שבועיים וחודשיים המציגים ומפרטים את כל הנתונים הרלוונטיים לניהול נכון וחכם של העסק .

 

 

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד