חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

125 אלף לקוחות משלמים חדשים ל- WIX ברבעון הרביעי

חברת WIX הישראלית, המציעה פלטפורמה מתקדמת לפיתוח נוכחות אינטרנטית מקצועית, דיווחה היום על תוצאותיה הכספיות לרבעון הרביעי ולשנה שהסתיימה ב-31 בדצמבר, 2015. בנוסף, סיפקה החברה את תחזיותיה הכספיות לשנת 2016.

 

"בשנת 2015 הוספנו מספר שיא של 19 מיליון משתמשים רשומים ו-535,000 מנויי פרימיום נטו. ניכר כי הדגש שאנחנו שמים על פיתוח מוצרים חדשניים ושיווק אפקטיבי ממשיכים להניב צמיחה והחזרים משמעותיים" אמר אבישי אברהמי מנכ"ל ומייסד-שותף של Wix. "במהלך השנה האחרונה השקנו שמונה מוצרים חדשים, ביניהםWix Editor, Wix Music  ו-Wix Bookings. מוצרים חדשים אלה בשילוב השיפור המתמיד במוצרים הקיימים שלנו, ממשיכים לבסס את מעמדנו כחברת טכנולוגיה גלובלית מובילה המאפשרת להקים, לנהל ולקדם נוכחות אינטרנטית מקצועית לכל עסק.״

 

ליאור שמש, סמנכ"ל הכספים של החברה הוסיף "סיימנו את שנת 2015 עם רבעון חזק ועקפנו פעם נוספת את התחזיות שלנו בכל הפרמטרים. מודל ה- SaaS שלנו בשילוב עם ביצועים טובים מאפשרים לנו מידה גבוהה של דיוק בתחזיות. בנוסף, בשנת 2015 הצלחנו לייצר מינוף תפעולי גבוה בהרבה מהתחזיות המקוריות, עם תזרים מזומנים מפעילות תפעולית של 21 מיליון דולר לשנה כולה וכ-10 מילון דולר לרבעון הרביעי".

 

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד