חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

Autodesk ו Seebo מודיעות משיקות כלים משותפים לפיתוח מוצרים בתלת מימד

Seebo גאה להכריז על שיתוף פעולה עם Autodesk אשר יאפשר פיתוח מוצרים חכמים בסביבה תלת מימדית. שיתוף הפעולה נולד בעקבות ההשקעה האסטרטגית של Autodesk בפלטפורמת הפיתוח של Seebo. עקב חבירה אסטרטגית זו, הלקוחות של Seebo יכולים כעת לעצב מוצרים חכמים בתלת ממד בפלטפורמת הפיתוח של Seebo. בנוסף, משתמשי Autodesk Forge Platform יוכלו כעת להוסיף התנהגויות ופונקציות חכמות באמצעות שימוש בפלטפורמה של Seebo. 

 

"אנו מתרגשים מאד משיתוף הפעולה בין Autodesk ו-Seebo, שיספק ללקוחות Autodesk גישה לכמה מכלי הפיתוח המתקדמים ביותר בעולם ה-IoT. הפלטפורמה המשולבת מאפשרת לחברות לפתח מוצרי IoT בקלות, בצורה יעילה, מהירה וחסכונית," אומר ליאור עקביא, מייסד שותף ומנכ"ל Seebo.

 

Seebo מספקת פלטפורמת 'תוכנה כשירות' (SaaS) המאפשרת לפתח מוצרי 'האינטרנט של הדברים' (IoT) בקלות ובעילות. הטכנולוגיה של Seebo משתלבת בפשטות בכלי הפיתוח של Autodesk ומאפשרת למשתמשים לגרור ולשחרר רכיבים (כגון רכיבי קישוריות, מזהי תנועה, מזהי מיקום, וכדומה) אל שולחן התכנון ובכך להפוך בקלות מוצר פשוט למוצר חכם. Autodesk Forge היא מערכת שירותי ענן הנכנסת לשימוש מייד עם תחילת הפיתוח ומשולבת לכל אורך תהליך הייצור: משלב התכנון דרך ההפקה הייצור והתפעול.

 

הפלטפורמה של Seebo עונה על כל צורכי פיתוח המוצר החכם בכלי אחד. בעקבות שיתוף הפעולה בין Autodesk לבין Seebo, ניתן להעלות דגמי תלת מימד ישירות לשולחן התכנון והפיתוח של Seebo. כך, ניתן לאפיין ולמפות את ההתנהגות והרכיבים החכמים אשר ישולבו במוצר הסופי עוד בשלבים המוקדמים של תכנון המוצר.

 

אחד היתרונות במיפוי הרכיבים החכמים בשלב הראשוני של תכנון המוצר הינו ייעול תהליך העיצוב ושיפור חוויית המשתמש. השילוב בין הפלטפורמות מאפשר גישה לכל המעורבים בפיתוח המוצר; החל ממעצב המוצר, מהנדסי חומרה, מהנדסי הקושחה (Firmware), מהנדסי התוכנה ועד ליצרן עצמו. הגישה לשולחן התכנון התלת מימדי ניתנת למעורבים לאורך כל שלבי הייצור.

 

לאחר בחירת ההתנהגויות שיהפכו את המוצר לחכם בסביבת תלת המימד, מנוע רכיבי החומרה של Seebo מתרגם התנהגיות אלו לפתרונות אלקטרוניים יחד עם פירוט עלות הייצור. משתמשי הפלטפורמה של Seebo יכולים להזמין אב-טיפוס ולגשת לרשת השותפים של Seebo, ה- IoT Marketplace. רשת זו מאגדת מהנדסי קושחה וחומרה, מפתחי אפליקציות ומפעלי יצור אלקטרוניקה, לצורך פיתוח והעברת המוצר הסופי לייצור המוני.

 

היכולת לתכנן, ליצור ולשלב מוצרים חכמים באמצעות פלטפורמה מקיפה אחת מקצרת את זמן הפיתוח, מפחיתה באופן משמעותי את עלויות הפיתוח ואת העלות ליחידה. כך יכולים כל המשתמשים, החל מחברות סטארט-אפ ועד לארגונים גדולים, ליצור בקלות ובצורה אמינה מוצרים חכמים באיכות גבוהה ולהביא את המוצרים לשוק במהירות.

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד