חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

NXP תאפשר לצרכן לדעת באיזו טמפרטורה נשמר המוצר

מה עבר על התרופה או על המזון הטרי בדרך מהמפעל ועד לצרכן או המשתמש הסופי, שאמור לקבל מוצר שנשמר בתנאי טמפרטורה אופטימלים? עד היום, יכולנו רק לקוות שכל החוליות בשרשרת האספקה עשו את מלאכתם נאמנה, והקפידו על הטמפרטורה התקינה.

 

פתרון חדש שמשיקה ענקית השבבים NXP מאפשר מעכשיו שקיפות מלאה של הטמפרטורה לאורך כל הדרך בצורה נוחה ויעילה, בשילוב רכיב זעיר ואפליקציה בטלפון החכם של הצרכן, או קורא חכם בבית המרקחת. מעקב כזה אחר שינויי הטמפרטורה מאפשר להימנע מנטילת תרופה או אכילה של מזון שנחשף לטמפרטורה שעשויה לפגוע במוצר.

 

הפתרון, בשם "אוגר טמפרטורה" Temperature Logger - NHS31xx)), עונה על הצורך באופטימיזציה לניטור ורישום הטמפרטורה של תרופה היוצאת מהמפעל לייצור תרופות, או לחילופין של מזון טרי בהובלה. 

 

לדברי ברי גליק, מנהל מכירות אזורי ב-NXP ישראל: "שילוב של אריזות חכמות של תרופות או מזון, עם יכולת NFC (Near Field Communication) ואפליקציה חכמה מאפשר להתמודד עם רבים מהאתגרים המשמעותיים בשמירה על המוצרים, בדרך אלגנטית ואינטואיטיבית. המוצר הזה הוא חלק ממוצרי הפארמה החכמים של NXP, ומהמהפכה שעובר השוק הרפואי כולו, של ניטור עצמי על ידי הצרכן או המשתמש באמצעות טכנולוגיה מתקדמת. NXP נערכת לעידן הזה עם מגוון חיישנים חכמים, בעלי יכולות דיוק גבוהות במיוחד, ביצועים גבוהים ויכולות מחשוב גדולות יותר."

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד