חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

קמפיין מיוחד לרגל השקת "קוקה-קולה מיני"

קמפיין מיוחד לרגל השקת "קוקה-קולה מיני" (הגדל)

המהלך יחל באפליקציית סלולרית חינמית תחת השם "קוקה-קולה מיני", בה כל אחד יוכל לבנות דמות עצמית מוקטנת ואינטראקטיבית של עצמו (Mini Me), בדומה למשחק ה- "טמגוצ'י". כל משתמש יתבקש לדאוג לדמות שלו, כמו גם לייצר אינטראקציות עם חברים באפליקציה ובפייסבוק, דוגמת שליחת ברכות, מתנות, ריקודים ועוד. השחקנים המובילים שמד האושר של דמותם במשחק ירקיע שחקים, יוכלו לזכות בדמות Mini מוקטנת ותלת מימדית של עצמם.

 

במעבדה יסרקו את דמות הזוכים בדיוק מושלם בתוך תא מיוחד, יחיד מסוגו בעולם עם במה מסתובבת המאפשר סריקת דמות אדם בשיטה המהירה בעולם ולאחר מכן תודפס דמותם במדפסת צבע תלת מימד, ייחודית מסוגה בישראל, אשר מסוגלת להפיק דמויות זהות לנדגם ברזולוציה גבוהה. יצוין כי המעבדה כוללת חיישני סריקה תלת מימדיים המסוגלים לדגום ולעבד בתוך דקות קובץ תלת מימדי צבעוני, ברזולוציה גבוהה של גוף האדם ובהמשך לייצר מינאטורה באמצעות מספר מדפסות תלת מימד צבעוניות מדגם z510 המסוגלת לייצר 10 יח' בצבע מלא כל שעתיים.

 

הדפסה תלת מימדית היא טכנולוגיית ייצור המאפשרת לייצר דגמים תלת ממדיים היישר מתוך קובץ תלת. מכונות ההדפסה מייצרים את הדגמים מפולימרים שונים, שכבה אחר שכבה ולבסוף מתקבל דגם סופי זהה לזה שבמחשב. בשנה האחרונה פרצה הטכנולוגיה ממעבדות התכנון אל תרבות הצריכה העולמית ויש האומרים שהיא מביאה עמה את מהפכת הייצור של המאה הבאה.

 

אז איך זוכים בדמות Mini Me?

1.     מורידים את האפליקציה הסלולרית החינמית (אייפון ואנדרואיד) "קוקה-קולה mini"

2.     מצטלמים ויוצרים לעצמכם דמות מיני אשר באמצעותה מבלים יחד עם חברים באפליקציה ובפייסבוק, דוגמת שליחת ברכות, מתנות, ריקודים ועוד.

3.     השחקנים שידאגו הכי טוב למיני מי שלהם כך שתהיה המאושרת ביותר, יוכלו לזכות בדמות Mini בסריקה תלת-ממדית של עצמם. בנוסף, יחולקו מקררי מיני מלאים בבקבוקיCoca-Cola Mini

אלון זמיר, סמנכ"ל השיווק של קוקה-קולה ישראל מסר: 

"כמדי קמפיין, גם במהלך הנוכחי שמנו דגש מיוחד על נושא החדשנות במטרה לרגש את צרכנינו. בהשקה הנוכחית חיפשנו מהלך גדול שיתאים לבקבוק קטן, משנבחר הקונספט הקריאטיבי ""mini me לא נותר לנו אלא, לחבר זאת יחד עם טכנולוגיית התלת מימד המאפשרת לנו לבוא במגע אישי ,יותר מאי פעם, עם הצכנים שלנו ולתת להם מזכרת אישית לכל החיים.

אנו בטוחים כי המשתתפים ייהנו ויקחו חלק פעיל ויצירתי בעולם התוכן סביב רעיון ה"מיני מי" שבנינו להם ומבטיחים להמשיך לחדש ולרגש".  

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד