חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

קמפיין לבושם "שאנל 5" בכיכובה של מרילין מונרו

קמפיין לבושם "שאנל 5" בכיכובה של מרילין מונרו (הגדל)

מאגדה לאמת. זה סיפורו של ציטוט מפורסם ...

פעם הייתה אישה .....הנחשקת ביותר של המאה ה -20 ... מרילין מונרו ...אייקון החושניות הרעננה-  שהנשיות הייתה עצם מהותה. כאשר היא אימצה את שאנל N ° 5, האם היא ידעה את מה שמדמואזל שאנל נהגה לומר, על הבושם הנועז בשנת 1921 : "אני רוצה בושם של אישה שמריחה כמו אישה?"

ואם נחזור לעבר, האגדה שהאישה הלוהטת וחופשיה זו אינה לובשת דבר בלכתה למיטה, אלא רק מספר טיפות של שאנל 5, זעזעה את העולם. ההצהרה הכנה  שלה של אהבה לניחוח נשי מובהק הייתה שם בשחור ולבן במאמר שפורסם ב 7 לאוגוסט 1952  שלווה בשער הראשון שלה ב  LIFE MAGAZINE : "מרילין, מה את לובשת למיטה ? אז אמרתי שאני לובשת רק שאנל  N ° 5 ".

כיום, האגדה הפכה למציאות . בעודם מעיינים בארכיונים אודות האישה והאגדה, גילו אנשי שאנל שלא פורסמה הקלטת המקורית....הלוכדת את  המילים המקוריות של השגרירה הספונטנית.

פלאשבק בפסקול : בשנת 1960 , ז'ורז' בלמונט , העורך ראשי של מגזין מארי קלייר * , ראיין את כוכבת הסרט "בואו נעשה אהבה" מאת ז'ורז' קיוקור .

בהחלטה של ​​רגע , מרילין אישרה את אהבתה הכנה  לN ° 5 : "אתה יודע, הם שואלים אותי שאלות. רק דוגמה : "מה את לובשת למיטה ? חולצת פיג'מה ? תחתית של הפיג'מה ? כתונת לילה ? "אז אמרתי, ' שאנל N ° 5' , כי זו האמת ... עדיין... אני לא רוצה לומר "עירומה". אבל זו האמת !". הקול שלה התוסס, התמים והחופשי, הוא חלק מהתת מודע האוניברסלי. המעיד על עוצמת הפיתוי. על עוצמת הרגש.

עם הכרזה זו ,ותמונה שצולמה על ידי אד פיינגרש **  המראה את מרלין מונרו עם בקבוק של שאנל N ° 5 השוכן במחשוף שלה ....  היא בהחלט קיבעה את שאנל  N ° 5  כניחוח של נשיות נצחית......© מארי קלייר 1960 ארכיון ** © מייקל אוקס / Getty Images

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד