חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

אישיווק השבוע: אסף גרינשפן, מנהל שותף לייזרקאט4

אישיווק השבוע: אסף גרינשפן, מנהל שותף לייזרקאט4 (הגדל)

שם החברה:

לייזרקאט4

Lasercut4

 

·שנת הקמה:2009

·מספר עובדים:5

 

מעצב תעשייתי בן 37 מכפר סבא. לאחר שסיימתי לימודי כלכלה ושירתתי כעתודאי במשך 6 שנים, במהלכן השלמתי לימודי תואר שני במנע"ס, בחרתי ללמוד עיצוב תעשייתי כדי להגשים חלום. בשנה האחרונה ללימודי העיצוב הקמתי יחד עם שותפי, רן מלמד, את לייזרקאט4, חברה שמספקת שירותי חיתוך בלייזר למגוון רחב של לקוחות.

 

ספקי שיווק : קידום אתרים וניהול קמפיינים ב- ADWARDS    -חברת FRESHMARKETING.

 

1. מהו המהלך השיווקי החכם והבולט ביותר שעשתה החברה בשנה האחרונה? הרחבת הפעילות ע"י מכירת מוצרים בנוסף לשירותי החיתוך בלייזר. לאחר ניתוח שוק ההזמנות לאירועים, הקמנו אתר ייעודי לשוק הפרימיום של ההזמנות לחתונה:paperboutique.co.il. באמצעות האתר אנו מציעים הזמנות לחתונה ולאירועים נוספים, כשהדגש הוא על מתן מענה הכולל את כל המרכיבים: עיצוב ההזמנה כולל התאמה אישית, נייר, חיתוך בלייזר, דפוס ומעטפה תואמת. בנוסף אנו מציעים מוצרים משלימים כגון: כרטיסי אישור הגעה (RSVP), כרטיסי הושבה (PLACE CARDS), מספרי שולחנות, תפריטים ועוד.

 

2. על איזו פעילות שיווקית לא תוכל לוותר? פרסום בגוגל.

 

3. האם ישנה טכנולוגיה המשמשת אותך בעבודת השיווק?

אנחנו מרבים להשתמש בכלי הפרסום והניתוח של גוגל: ADWARDS ו – ANALYTICS וכן ביכולות הטכנולוגיות שלנו: חיתוך בלייזר, דפוס דיגיטלי ושילוב של השניים כדי למתג, לייצר מוצרי פרסום וקד"מ, ולהראות את היכולת הטכנית והיצירתית שיש לנו.

 

השאלון האישי:

·איזו דמות מקצועית השפיעה עליך? איין ראנד, סופרת פילוסופית, שספריה "כמעיין המתגבר" ו"מרד הנפילים" השפיעו עלי יותר מכל ועיצבו את השקפת עולמי.

·עבודה ראשונה? גננות בגיל 13

·תכונה חשובה למנהל שיווק? גמישות מחשבתית ויכולת הקשבה

·דף הבית שלך באינטרנט:google

·בית קפה / מסעדה לפגישות עסקיות: buy the way

·מהו הרכב בו אתה נוהגת?וולוו S60

·מהו ג'וב חלומותיך? מה שאני עושה היום

·חופשה חלומית: תאילנד

 

 

עוד ב"אישיווק"

עבור לתוכן העמוד