חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

רשת העיר משיקה גיליון מיוחד לכבוד יום האישה בעריכת יהודית רביץ

   לרגל יום האישה, מוציאה רשת העיר גיליון מיוחד בסוף השבוע הקרוב (7/3), בעריכת המוזיקאית יהודית רביץ. אמנים וספורטאים מפורסמים משתתפים בגיליון המיוחד וביניהם הצלם אלכס ליבק, האמנית מיכל היימן, הספורטאי אריק זאבי, השחקנית חנה מרון, הטבחית איילת לטוביץ', המאיירים עמוס בידרמן, האמנית רנן מוסינזון ועוד.
 

   במערכת "העיר" הוחלט להפקיד את הגיליון לשבוע אחד בידיה של רביץ, לאחר שחברי המערכת בחרו בה כאחת היוצרות האהובות, החשובות והמשמעותיות כיום בישראל. יהודית רביץ בחרה להוביל בגיליון המיוחד, קו ייחודי העוסק בנושאים העוסקים בתרבות פנאי כגון בישול, צילום, אמנות חזותית וויזואלית. לבקשתה של רביץ, פנתה מערכת "העיר" לשורה של יוצרים וההיענות להשתתף בגיליון המיוחד הייתה יוצאת מהכלל.

 

   "זו התנסות חדשה לגמרי עבורי, מעולם לא עסקתי בעיתונות, ואני שמחה לאתגר היצירתי. כל כך הרבה מילים יש באוויר, הגיע הזמן לקצת שקט מהמולת היום יום", אומרת יהודית רביץ.

   אבי סולומון, העורך הראשי של רשת "העיר", הוסיף, "לכבוד הוא לנו שמוזיקאית ואישיות כמו יהודית רביץ תערוך את גיליון יום האישה שלנו. אנחנו בטוחים שהגיליון בעריכתה יהיה מגוון, מעניין ויוצא דופן. שווה לחכות לגיליון המיוחד".

 

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד