חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

"חדשות הספורט" דוט.קום

מהדורת "חדשות הספורט" של ערוץ הספורט יוצאת לראשונה ממסך הטלוויזיה ותגיע  בימים הקרובים גם לכל אתרי האינטרנט הבולטים בישראל, זאת במסגרת שיתוף פעולה רחב וראשון מסוגו של הערוץ והאתרים.

 

במסגרת שיתוף הפעולה, בכל יום מידי בוקר וערב ישודרו שני מבזקי וידאו בני 4 עד 7 דקות של "חדשות הספורט", באתרי האינטרנט: וואלה, ynet, nrg, נענע 10, תפוז, nfc ועוד, בנוסף לאתר הבית של ערוץ הספורט, אתר ספורט5.

 

המבזקים יועברו ישירות מאולפן חדשות הספורט ויכללו תקצירי משחקים, ראיונות, מסיבות עיתונאים, ידיעות חדשותיות שוטפות, עדכוני תוצאות מהארץ ומהעולם ותכנים נוספים. בין התקצירים במבזקים יכללו כל משחקי ליגת העל והליגה הלאומית בכדורגל, משחקי מכבי תל אביב ביורוליג ומשחקי ליגות הכדורגל והכדורסל הגדולות באירופה.

 

את המבזקים יגישו אנשי "חדשות הספורט", מירי נבו, אלי אילדיס, שרון פרי, רוני בראון ואחרים.

 

"חדשות הספורט" היא אחת מתוכניות הדגל של ערוץ הספורט מזה כעשור. המהדורה משודרת פעמיים ביום כשהמהדורה המרכזית בהגשת מירי נבו ואלי אילדיס משודרת מידי לילה בשעה 23:30 בערוץ ספורט 5+.

המהדורה זוכה לנתוני רייטינג יציבים ממוצעים של כ-5%, ובמצטבר (עם השידורים החוזרים) הרייטינג מגיע למעל 10%.

 

מנכ"ל ערוץ הספורט, אבי בר: "שיתוף הפעולה החדש נותן לכל חובבי הספורט את האפשרות ליהנות גם באינטרנט מזכויות השידור הבלעדיות שלנו ומאיכויות של ערוץ הספורט במסגרת מבזקי "חדשות הספורט", לא רק אצלנו באתר, אלא גם בכל אחד מהאתרים הגדולים בישראל. זה שירות שאנו מספקים לכל הגולשים, ללא קשר לזהות אתר הבית שלהם, ואני משוכנע שנרחיב שירות זה בהמשך למבזקים על פני כל שעות היום, לטובת חובבי הספורט".

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד