חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

ברכה זיסר נבחרה לאשת השנה בתקשורת של האיגוד הישראלי ליחסי ציבור ודוברות

ברכה זיסר, מייסדת מרכז אורנית, בית החלמה לילדים חולי סרטן, נבחרה על- ידי הנהלת האיגוד הישראלי  ליחסי ציבור ודוברות כאשת השנה בתקשורת לשנת 2008. האות יוענק לזיסר במסגרת הכנס השנתי המקצועי של האיגוד שיתקיים בשבוע הבא (11-12 בדצמבר 08') במלון "דן כרמל" בחיפה.

זיסר נבחרה לקבל את האות, זאת בשל שימוש מושכל שעשתה בתקשורת פנים וחוץ ארגונית בפעילותה. זיסר, שיזמה והקימה  מאגר עולמי-יהודי למח עצמות, היא זוכת פרס הנשיא למתנדב, אות שר הבריאות למתנדב, הדליקה משואה ביום העצמאות בשנת תשס"א וביום העצמאות האחרון קיבלה את פרס ישראל בשם עמותת "עזר מציון".

על החדרת המודעות התקשורתית לפעילותה הוחלט להעניק לה את אות איש השנה בתקשורת של האיגוד הישראלי ליחסי ציבור ודוברות. האות - "חותם התקשורת" - הוא פסלון עשוי מברזל, פרי יצירתו של משה דיין – יקיר האיגוד וחבר ועדת הביקורת, אמן פיסול בברזל. את ההודעה על זכייתה מסרה לזיסר יו"ר האיגוד, סילביה בית- הלחמי.

אות איש השנה בתקשורת מוענק על ידי האיגוד הישראלי ליחסי-ציבור ודוברות, מזה שנים רבות.

האות מוענק לאיש/ה או מוסד אשר יזמו, קידמו ופעלו למימוש רעיון או תכנית למען החברה והמדינה. בין הזוכים באות עד היום: טדי קולק, אייבי נתן, פרופ' אוריאל רייכמן, הספורטאית קרן ליבוביץ', אלי מויאל-  ראש עיריית שדרות עדי אלדר, יו"ר מרכז השלטון המקומי וראש עירית כרמיאל, ואשתקד זכו יחד בתואר שרגא ברוש, נשיא התאחדות התעשיינים ועופר עיני, יו"ר ההסתדרות.

הכנס המקצועי השנתי של האיגוד הישראלי ליחסי ציבור ודוברות, שיעסוק ביחסי ציבור בצילו של המשבר הכלכלי, יפגיש מומחי תקשורת מהאקדמיה, את בכירי העיתונאים ואנשי יחסי הציבור והדוברים.

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד