חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

העיתונאית ומגישת הטלוויזיה הילה אלפרט מצטרפת לצוות rest בפינת וידאו חדשה

העיתונאית ומגישת הטלוויזיה, הילה אלפרט, מצטרפת לצוות אתר rest, עם פינת וידאו חדשה, אשר תציג אחת לשבועיים קטעי וידאו בני כ- 5 דקות שיחשפו חדשות מעולם הקולינריה: מנות חדשות, ידיעות מעולם המסעדנות, תפריטים חדשים ועוד.

 

הילה אלפרט (43), עיתונאית ומגישת טלוויזיה, החלה את דרכה בשנות התשעים בכתיבה עיתונאית תוך התמקדות בתחום האוכל, המסעדנות והבישול. אלפרט כתבה בעיתון 'חדשות', 'עולם הספורט', 'שף', 'עיתון תל אביב', 'טיים אאוט' וכיום כותבת ב'ישראל היום'.

לאורך השנים השתלבה אלפרט גם בעולם הקולינריה הטלוויזיוני. היא ערכה והגישה תוכניות ופינות אוכל בתוכניות וביניהן: 'טעמים', 'שום פלפל ושמן זית', 'צו בישול', "נשים קטנות" ו'זמן איכות'. במקביל לעבודתה כעיתונאית קולינריה, שימשה אלפרט גם כחברה בפאנלים בתוכניות בישול וקולינריה שונות ובשנת 2002 נכנסה לעולם הדרמה הטלוויזיוני ושיחקה בתוכניות דרמה שונות, ביניהן: 'אבא שחור לבן' לצדו של דן תורן, ו'חדר מלחמה' לצד ליאור אשכנזי ואיילת זורר.


בנוסף לכתיבה, להגשה ולמשחק, מייעצת אלפרט לחברות מזון בנושא פיתוח וניתוח מגמות בעולם הקולינרי, מנחה פסטיבלי אוכל ומרצה בתחום.

 

פינת הוידיאו הראשונה תצולם במסעדת "NG – בר בשר", אשר ממוקמת בנווה צדק, בבית עתיק, מוקף חלונות גדולים. מטבחה של NG הוא מטבח קונספט שמתמקד בעיקר בבשר במשקל כבד, כשמנת הדגל היא נתח הפורטרהאוס. בכתבה ישרטטו הילה וגיורא, הבעלים, את מפת הנתחים של הפרה, חיה ששניהם אוהבים במיוחד.

 

גיורא אשכנזי, בעלים "NG – בר בשר": "אנחנו שמחים להיות החלוצים בפרויקט שכזה. הצילום החי מהמסעדה מצליח להעביר את חוויית הסועד באופן המוחשי ביותר ואני גאה לארח את הילה אלפרט במסעדה".


לירון דרור, מנכ"ל rest
: "הצטרפותה של הילה אלפרט, שהיא אחת הכותבות המוכשרות והמקצועיות בתחום, לצוות התוכן באתר, מהווה שדרוג נוסף בתחומי התוכן של rest  שהינו האתר המוביל בארץ בתחום הקולינריה. אין לי ספק שפינות הוידאו של הילה אלפרט ישמשו כלי מצוין עבור גולשינו להתעדכן בחדשות הקולינריה בארץ מחד ומאידך יספקו במה נוספת למסעדנים לחשוף את עולמם הקולינרי. הצטרפותם של מיטב העוסקים בתחום לעבודה משותפת באתר, מצביעה על איכותו ומעמדו בגזרה הקולינרית" מסר דרור.

 

      כתובת האתר: http://rest.co.il/

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד