חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

חברת Domain The Net משיקה את סיומת הדומיין החדשה tel. בישראל

דומיין דה נט משיקה בישראל את הסיומת החדשה לשמות דומיין - .tel  (לדוגמא www.company.tel). מרחב שמות הדומיין בסיומת .tel מיועד לשמש כמדריך בינלאומי מקוון לעסקים ולאנשים פרטיים. כל שם דומיין שירשם יכלול אתר אינטרנט ייעודי שבו יוצגו כל הפרטים והדרכים ליצירת קשר עם בעל הדומיין, לדוגמא כל הפרטים ליצירת קשר עם חברה כגון: כתובות, מספרי טלפון ופקס, כתובות דואר-אלקטרוני, קישורים לאתרי אינטרנט, כל פרטי אנשי הקשר הרלוונטיים, מיקום גיאוגרפי ועוד. האתר הייעודי המסופק עם הדומיין הינו בעל תאימות גם למכשירים סלולריים, ולכן דומיין בסיומת .tel יאפשר בין היתר גישה נוחה ומהירה בסלולר.

 

לדוגמא: אם אתה מחפש בדחיפות סוכנות להשכרת רכב והמספר שנתנו לך אינו נכון, תיכנס לסלולרי לאתר שהחברה רשמה באינטרנט בסיומת .tel ותמצא את רשימת כל הסניפים שלה עם טלפונים...יחסוך זמן רב. מדובר למעשה בכרטיס ביקור אינטרנטי והחשיבות היא בכך שברגע שרכשת את שם הדומיין בסיומת .tel אינך צריך לפתוח אתר, אתה רק מכניס את פרטי ההתקשרות הרצויים לך וכל אחד יוכל להכנס מכל מחשב ומכל סלולרי ולראות. אין צורך להבין בבניית אתרים ואתה יכול לבצע תיקונים ושינויים באופן אישי.

 

אחד מהחידושים הנוספים של הסיומת .tel הוא היכולת הייחודית לקדם את הארגון במנועי החיפוש כחלק מאסטרטגיית קידום האתרים (SEO). הדומיין נחשב לדומיין נוסף ולמעשה במנוע החיפוש הוא יופיע כתוצאה נוספת  לאותה חברה ללא צורך בהקמת אתר וזאת בגלל המבנה היחודי שלו שמאוחסן ישירות על שרתי ה-DNS.

 

בניגוד למקרה שבו חברה מפעילה מספר אתרי אינטרנט תחת סיומות  WEBשונות  (.com .co.il .net ואחרות) ועשוייה עקב כך להפגע מדירוג שלילי בגוגל  (דירוג העשוי לגרום לירידה במיקומים בתוצאות של מנוע החיפוש) עקב חשד לשכפול אתר, דומיין .tel אינו נחשב ל-WEB  ולא יוגדר כשכפול אתר. המשמעות היא שהם יאפשרו נוכחות כפולה במנועי החיפוש.

 

המערכת שמסופקת עם דומיין .tel מאפשרת חלוקה לקטגוריות גם במידה והחברה פועלת במדינות שונות ובשפות שונות וזאת באופן פשוט ביותר. בנוסף, במסגרת קטגוריות אלו, בעל הדומיין יכול להכניס מילות מפתח וקישורים נוספים לטובת קידום אתרי החברה שלו בכל אחת מהמדינות והשפות.

 

יואב קרן, מנכ"ל דומיין דה נט, אחת מהחברות המתמחות בעולם בתחום אבטחת מותג דיגיטלי (Digital Brand Security) הוסיף כי: "על מנת לאפשר לחברות להגן על עצמן מפני סיכונים כמו פגיעה בסימני מסחר ובסמלים מסחריים, התחזות, גניבת עין, חיקויים, הטעיית ובלבול לקוחות קיים שלב רישום.

 

מוקדם המכונה Sunrise ובו יכולות חברות לרשום את שמות הדומיין בהתאם לסימני המסחר הרשומים שלהן".

 

שלב ה-Sunrise יסתיים ב- 2 לפברואר 2009. לאחר מועד זה יפתח רישום שמות הדומיין בסיומת .tel לכל המעוניינים, על בסיס עקרון "כל הקודם זוכה".

רישום ניתן לבצע ישירות באתר דומיין דה נט בכתובת www.domainthenet.com.

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד