חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

מחר: בי.בי.סי משיקה בישראל את ערוץ BBC Entertainment

BBC Worldwide Channels מודיעה על מיתוג מחדש של ערוץ הבידור בי.בי.סי פריים, אשר יושק כערוץ BBC Entertainment מחר, ב-11 בנובמבר 2009. הערוץ, המשודר ברחבי אירופה והמזרח התיכון ל-12 מיליון בתי אב, יעלה באריזת מסך מחודשת עם תוכניות חדשות ועונות חדשות לסדרות מוכרות ואהובות. התוכניות החדשות יעלו לערוץ בתרגום מלא לעברית.

 

בי.בי.סי פריים הושק לראשונה ב-1995, כערוץ בינלאומי המשדר את מיטב סדרות הדרמה, הקומדיה ותוכניות בידור קלות של בי.בי.סי ובתי הפקה אחרים בבריטניה. בישראל הערוץ משודר הן בכבלים והן בלוויין ונהנה מגרעין צופים קבוע.     ההחלטה על המיתוג מחדש היא חלק ממחויבותה של BBC Worldwide Channels להציע לצופיה את הערוצים האיכותיים ביותר.

 

בין הדרמות החדשות הצפויות לעלות לאוויר בנובמבר הקרוב (פירוט מלא של התוכניות מצורף):

 This Life + 10 – פגישה מחודשת, במסגרת סרט באורך מלא, של דמויות הסדרה הפופולארית This Life שעקבה אחר חייהם של חמישה עורכי דין צעירים והדרמות בחייהם.

Mine all Mine, סדרה בת חמישה פרקים פרי יצירתו של Russel T. Davies (כתב בין היתר את Queer as Folk ו-Doctor Who).

 

קומדיות חדשות בערוץ: The Omid Djalili Show – הקומיקאי זוכה הפרסים שצוחק על הכל, לחובבי קומדיה אלטרנטיבית; ועונה שנייה של הסדרה המצליחה Lead Balloon, העוקבת אחר חייו של ריק ספלין, סטנד-אפיסט כושל.

 

הערוץ גם ישדר מקבצי שידור מחוץ לשעות השיא, שיכללו תוכניות תעודה, לייף-סטייל וילדים. כמו כן, הערוץ ימשיך להוות בית לסדרות הוותיקות Eastenders, Holby City ו-Casualty.

 

דין פוזניסקי, סגן נשיא ומנהל אזור אירופה, המזרח התיכון ואפריקה ב-BBC Worldwide Channels: "ההשקה של BBC Entertainment מהווה צעד משמעותי במחויבות שלנו לספק לצופים ערוצים המשקפים את האיכות המזוהה עם המותג BBC. אני בטוח שהצופים יעריכו את הנראות העדכנית של הערוץ וייהנו ממאות שעות שידור חדשות שיגיעו למסכיהם כבר השנה".

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד