חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

ה-BBC רכשה סדרה ישראלית לשידור

ה-BBC רכשה סדרה ישראלית לשידור (הגדל)

לראשונה, רוכשת BBC סדרה של חברת הפקה ישראלית לשידור בערוצי BBC השונים באסיה. המדובר הוא בסדרה) "Market Values" שווקים) שהפיקה חברת ענני תקשורת בהגשת השחקן ישי גולן.

 

הסדרה, תשודר החל מיולי 2010 בערוצי BBC המשודרים באסיה ביניהם במדינות סין, הונג קונג, הודו, אינדונזיה, דרום קוריאה, תיאלנד סינגפור, ויאטנם ועוד. בסך הכל, צפויים להחשף לסדרה מיליוני בתי אב ברחבי אסיה.

 

הסדרה, Market Values על 13 פרקיה, הופקה במהלך 2009 על ידי ענני תקשורת והיא מצולמת מדי פרק בשוק אחר ברחבי העולם. בין השווקים בהם מבקרת הסדרה: שוק הגרנד באזר באיסטנבול, שוק קרופורד בבומביי, "שוק ג'יי ג'יי מרקט" בבנגקוק ובשוק של מרקש. הסדרה לוקחת את הצופה מדי פרק למסע של גילוי התרבות המקומית באמצעות מפגשים בשוק עם אנשים, מאכלים, מוסיקה מקומית ומנהגי המקום.

 

3 פרקים מתוך 13 הפרקים של הסדרה אף צולמו בישראל: בשוק הפשפשים בת"א, ב"שוק הלבן" של עכו ובשוק "מחנה יהודה" בירושלים.

 

את הסדרה "שווקים" הפיקה תמי חזקיה וערכה אותה מיכל שדה גולדווסר בפיקוחה של מנהלת התוכן בענני תקשורת, שרון טוביאס.

 

סיגל שלדג מנהלת התחום הבינלאומי בענני תקשורת: "אנו גאים שחברה מכובדת כמו BBC רכשה את הסדרה "שווקים" שהופקה על ידינו. ייחודה של הסדרה היא בכך שהיא מביאה למסך הטלוויזיה גישור בין תרבויות ויצירת מכנה משותף חוצה יבשות לקהלי יעד רבים, כמו כן אנו שמחים ששלושה פרקים מתוכה צולמו בישראל ויציגו לקהל הצופים באסיה את  תרבות השווקים הישראלית ויעשו שירות נהדר לישראל בעולם".

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד