חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

חודש גיבורים בערוץ הריאליטי

במהלך חודש מאי יציין ערוץ ריאליטי (64 ב-Yes, 49 ב-HOT) את חודש "גיבורים של החיים" כאשר הוא מקדיש את כל החודש לתוכניות על אנשים פשוטים אשר סיכנו את חייהם למען האחר והוכיחו כי ערך חיי האדם קודם לכל.

כחלק מהשידורים המיוחדים, ערוץ ריאליטי מחפש אחר גיבורים של החיים ברחבי אירופה, המזה"ת, אפריקה וישראל ,על ידי תחרויות אזוריות נושאות פרסים, להכתרת הגיבור או סיפור הגבורה האולטימטיבי. ההשראה לתחרויות מגיעה ממבחר הסדרות המציגות את אומץ ליבם וגבורתם של אנשים רגילים כמונו.

 

בעונה  המרגשת הזו של סיפורים אמיתיים המסופרים על ידי הניצולים ומציליהם, ערוץ ריאליטי שופך אור על גיבורים החיים בקרבנו. הבכורה כוללת את הסדרה גיבורים של ממש (13 פרקים, 30 דקות כל פרק), שמציגה צילומים מהשטח של גיבורים המצילים חיים. סדרה בה מוצגים תיעודים, המעבירים חוויות של אנשים, שנתפסו במצבים לא שגרתיים ומספקת מבט אישי על האנשים מאחורי הכותרות בעיתונים, שנחשבים לגיבורים.

בסדרה הצלת את חיי (7 פרקים, 30 דקות כל פרק) מוצגים אנשים שחייהם ניצלו על ידי אנשים אחרים, כאשר היו רגע לפני המוות. הניצולים נפגשים עם אלו שהצילו אותם כדי לשתף בסיפורם ולהודות להם על שהצילו את חייהם. תוך ראיונות ישירים עם הניצולים והמצילים שסיכנו את חייהם ובעזרת שחזורים, נחשפים סיפורים מרתקים המוכיחים כי חיי אדם הם הערך החשוב ביותר.

העונה השלישית בסדרה תגובה מהירה (10 פרקים, 30 דקות לפרק) תוקרן גם היא בבכורה במסגרת קמפיין גיבורים של החיים. הסדרה עוקבת אחר יחידה ניידת לרפואה דחופה הפועלת בשטח, באוקלנד, ניו זילנד ומתעדת את המציאות, במסלול המהיר של רפואת החירום. צוות הצילום מתלווה אל צוות הפרמדיקים של יחידת "התגובה המהירה" כשהם יוצאים להציל את חייהם של תושבי ניו זילנד בבתיהם, במקום עבודתם וברחובותיהם.

סאם ראודן, מנהל השידורים של ערוץ ריאליטי: "לאורך חודש מאי, נציין את גבורתם של האנשים הפשוטים בלוח שידורים שמשלב פעולה, מתח ודרמה מהחיים האמיתיים. גיבורים של ממש, הצלת את חיי ותגובה מהירה (ע' 3) הן שלוש סדרות מרתקות שמוקרנות בבכורה בערוץ ומציגות את מהותו של ערוץ ריאליטי. כל סדרה מציגה סיפורים אמיתיים של אנשים שנקלעו למצבים בלתי רגילים וניצלו בזכות גיבורים אמיתיים שמחשיבים הצלת חיי אדם לחלק מעבודתם. הרעיון לבצע תחרויות למציאת גיבורים מקומיים של החיים בא בהשראת התוכניות המרתקות שעולות לאוויר, אשר משקפות את סיסמת הערוץ: בהשראת החיים.

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד