חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

ViacomCBS רוכשים את הזכויות של המותג Baby Shark

ViacomCBS רוכשים את הזכויות של המותג Baby Shark

תאגיד ViacomCBS אשר בבעלותו חברת התקשורת הישראלית, ענני רכש את הזכויות של המותג המצליח ושובר השיאים באתר יוטיוב "בייבי שארק" (Baby Shark).

תאגיד ViacomCBS  והתאגיד SmartStudy, שיצר את בייבי שארק, פועלים יחד ליצירת סדרת אנימציה חדשה אשר תהיה מבוססת על מותג בייבי שארק, הכריש המפורסם ביותר בעולם, ותשודר בערוץ ניק ג'וניור בכל העולם ובישראל בפרט ברבעון האחרון של שנת 2021. הסדרה תעקוב אחר מסעותיהם של בייבי שארק וחברו הטוב וויליאם, חברים נוספים ושירים מהנים לאורך הדרך.


ב-11 בדצמבר שודר לראשונה בערוץ ניקולודיאון, פרק הספיישל הראשון של בייבי שארק שהוקדש לחגים. בפרק בייבי שארק וחברו יוצאים להציל את חג המולד לאחר שסנטה קלאוס איבד פרט חשוב ביותר ולהשיב לו את האבדה. הספיישל זמין לצפייה בהזמנה מראש ב VOD. לאחר שידור הבכורה של הפרק המיוחד, ניתן יהיה לצפות בפרק בהזמנה מראש ב- VOD.


בייבי שארק יצא לאור ביוטיוב בשנת 2015, ושיגע את העולם. מספר עצום של 7.1 מיליארד צפיות כבר נרשם ביוטיוב ובכך נחשב לסרטון נצפה ביותר בהיסטוריה של הפלטפורמה. השילוב של מוזיקה, דמויות, סיפור וריקודים יחד הביא לכך שהשיר היה חלק ממצעד 100 הלהיטים של בילבורד 20 שבועות ברציפות, הוביל את אתגר #אתגרהבייבישארק שתפס תאוצה בכל העולם ומיליוני גרסאות קאבר לשיר.


יעל ארד אשר מנהלת את כל הפעילות המסחרית של ערוצי ומותגי ViacomCBS בישראל תקדם את פעילותו המסחרית של מותג בייבי שארק בישראל.


מנכ"לית ענני תקשורת, אורלי אטלס כץ, מסרה: "אנו שמחים על הצטרפות המותג המצליח, בייבי שארק, למשפחת המותגים של ויאקום CBS העולמית ובטוחים שילדים בכל העולם ומשפחותיהם יהינו מהרפתקאותיו של הכריש המפורסם על המסך. בימים אלה נמצאת בהפקה סדרה חדשה לילדים שתהיה מבוססת על דמותו של בייבי שארק  וכבר בימים הקרובים יעלה לשידור פרק ספיישל מיוחד עם דמותו לכבוד עונת החגים בעולם."


כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד