חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

נפתחה ההרשמה למועמדים לפרס מארק ביאנו לתקשורת לשנת 2007

קבוצת JCS ומהדורת חדשות HOT אשר מופקת על ידה, מעניקים זו השנה הרביעית ברציפות את פרס התקשורת ע"ש כתב חדשות HOT מארק ביאנו ז"ל, אשר נרצח בפיגוע במסעדת מקסים בחיפה עם רעייתו נעמי לפני ארבע שנים.

 

הפרס בסך 20 אלף ₪ נתרם ע"י קבוצת JCS ומהדורת חדשות HOT, ומוענק מדיי שנה לעיתונאי מאזור הצפון, אשר התבלט לטובה בעבודתו העיתונאית באותה השנה. מהקבוצה נמסר כי גם השנה, כמו בשנים שעברו, יוענק הפרס לזוכים ע"י ראש עיריית חיפה יונה יהב במהלך "פסטיבל הסרטים חיפה" (ה- 23) שיתקיים בחג הסוכות.

 

עוד נמסר כי עיתונאי/ת, כתב/ת, או צלם/ת שבלט בעבודתו העיתונאית, בהישגים עיתונאיים, בתחקיר או חשיפה, בתרומה תקשורתית לקהילה ולאזור, בכתיבה יוצאת דופן באיכותה, בכתבת עיתון, רדיו או טלוויזיה ייחודית ומחדשת, בצילום או תיעוד מיוחד, או בכל אופן אחר שוועדת הפרס תרצה לציין. המועמדים לפרס יכולים להגיע מבין עובדי כל אחד מכלי התקשורת – טלוויזיה רדיו, עיתונות כתובה ואינטרנט – הפועלים באיזור חיפה והקריות."

 

ועדת הפרס, בראשותו של פרופ' גבי וימן ובהשתתפותם של ראש עירית חיפה יונה יהב, סמנכ"ל ההפקות של JCS שמוליק שם-טוב, עורך ידיעות חיפה יעקב שחם, מנכ"ל רדיו חיפה דני נישליס, עורך חדשות HOT  בחיפה זהר רום, השופט בדימוס חנוך אריאל והגברת פלורנס ביאנו (אמו של מארק), תדון במהלך חודש ספטמבר במועמדויות.

 

פרס מארק ביאנו לתקשורת הוא אחד הפרסים הבולטים בתחום התקשורת בישראל. לפני שנתיים זכה בפרס כתב "ידיעות חיפה" שי רזיאלי.  בשנה שעברה, עקב המלחמה בצפון, הוחלט לחלק את הפרס לשלושה אנשי תקשורת שונים במקום לאחד, והזוכים בו היו: יוסי פישר עורך החדשות ברדיו חיפה, נאסר נאסר צלם חדשות HOT ואלי לוי כתב השטח של מרדיו חיפה.

 

את המועמדות יש להגיש עד ה-15 בספטמבר במייל: haifa@hot-news.co.il

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד