חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

ONE ישדר את תקצירי ליגת העל (ווינר) בשלוש השנים הבאות

אתר הספורט ONE רכש את זכויות השידור לתקצירי ליגת העל (ליגת ווינר) בכדורסל באינטרנט, בשלוש השנים הבאות, תמורת 100 אלף דולר לעונה.

 

השידור באתר ONE התאפשר, בעקבות בקשה לצו מניעה שהגיש ONE, באמצעות עו"ד איתן רוטשילד, כנגד מנהלת הליגה, אשר מהותה הייתה הדרישה לפצל בין חבילת השידורים בטלוויזיה, לחבילת השידורים באינטרנט.

 

בהמלצת ביהמ"ש, שהכריחה את המנהלת למכור את זכויות השידור באמצעות מכרז, מנהלת ליגת העל, החליטה להפריד בין שידורי התקצירים וה- Highlights באינטרנט, לבין השידורים המלאים בטלוויזיה. משמעות הדבר היא ש- ONE יוכל לשדר את תקצירי המשחקים באינטרנט בעונות המדוברות (עונות 2007/8, 2008/9, 2009/10), בנפרד מזכיין הטלוויזיה.

 

מנכ"ל ONE אודי מילנר אמר בתגובה: "את יריית הפתיחה, התחיל ONE בימים האחרונים, בשידורי משחקי גביע ווינר וכבר הערב תוכלו לראות באתר את תקציר גמר גביע ווינר בין מכבי ת"א להפועל ירושלים. ONE משקיע משאבים רבים וממשיך להרחיב את היצע תכני הספורט שמסופקים כיום באתר האינטרנט, על מנת לתת מענה איכותי, זמין וללא תשלום לגולשינו הנאמנים".

 

רכישת זכויות השידור באינטרנט, מהווה צעד משמעותי נוסף בהתחזקותו של ONE, בו מבקרים מדיי חודש 1.4 מיליון גולשים שונים. כזכור, רק לפני חודשONE  רכש את הייצוג הבלעדי במכשירי הסלולר, של משחקי ליגת העל (ליגת ווינר) בכדורסל.

 

 

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד