חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

ענני תקשורת תקים ערוץ ילדים ברומניה יחד עם חברת BOOM

חברת ענני תקשורת, בעלת ערוצי הטלוויזיה ערוץ האוכל, ערוץ הבריאות, ערוץ אגו, ערוץ ניקלודיאון, ערוץ אגו טוטאל, ערוץ הקריוקי ונציגת Viacom בישראל, וכן בעלת חברת ההפקות שמיים, חברת זואי אינטראקטיב וחברת מארס משחקים ממשיכה בכך להרחיב את פעולותיה בחו"ל.

אמש הודיע אודי מירון, מנכ"ל "ענני תקשורת" כי החברה תקים יחד עם חברת  BOOM  שבראשה עומד המנכ"ל עמית לוין, לשעבר מנכ"ל מת"ב וסמנכ"ל השיווק של HOT, ערוץ לילדים הנושא את השם הזמני WOW! Kids. בין בעלי המניות של BOOM ניתן למנות את אלרן השקעות, קרן אנגלית בשם RP קפיטל ומילומור. הסכם ההתקשרות עם חברת BOOM מוערך בהיקף של כ-700,000 דולר בשנה. ההסכם כולל אופציה להפצת הערוץ בפלטפורמות נוספות ברומניה ובמזרח אירופה. 

הערוץ החדש צפוי לעלות בטלוויזיה הרומנית החל בחודש דצמבר הקרוב בהשקה חגיגית לכבוד חג-המולד, וישדר כ-16 שעות ביממה, מיועד לגילאים 3 – 12. הערוץ יכיל סדרות רכש המיועדות לילדים ומדובבות לרומנית בנוסף להפקות מקור אשר יופקו ברומניה על ידי "ענני תקשורת". במסגרת הסכמי הרכש, רכשה "ענני תקשורת" כ-300 שעות מחברת Cookie Jar Company וכן 100 שעות מחברת "Viacom".סדרות הדגל של הערוץ יהיו "ארתור והמינימונים","קייו (Caillou)", "הדודלבופס","מונה הערפדית","המופע של לולו" ו"מי מפחד מהחושך".

 

אודי מירון: "ענני תקשורת רואה בהקמת הערוץ לילדים ברומניה צעד נוסף בדרך להתקשרויות נוספות עם פלטפורמות מזרח-אירופאיות נוספות. אנו מאמינים ששיתוף הפעולה עם חברת BOOM יביא לשותפויות נוספות בעתיד".

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד