חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

רדיו אקטיביזם: ריקי בליך מצטרפת לרדיו 99

במסגרת תהליך אפיונו החדש של רדיו 99 ובמטרה להפוך לתחנת רדיו בעלת אוריינטציה של פעילות למען הקהילה והסביבה ישולבו תכנים "ירוקים" בכל רצועות הרדיו ובראשם תושק תכנית הרדיו הירוקה הראשונה בישראל בהגשת השחקנית ריקי בליך אשר תשדר לצידו של רמי שדה יועץ לקמפיינים תקשורתיים בתחום איכות הסביבה.

 

מרדיו 99 נמסר כי התכנית תעסוק בנושאים הבוערים בתחום, במאבקים שהתקיימו לאורך השבוע, פגעי סביבה שהתגלו, ובפעילויות הבסיסיות והאפקטיביות שכל אחד יכול לעשות על מנת להקטין את הפגעים הסביבתיים. בין היתר התכנית תשתמש גם בכוחה הרדיופוני כדי להיאבק עד כמה שניתן בגופים פוגעניים ותיתן חשיפה לנושאים שהציבור אינו מודע להם, אבל תעשה כל זאת באווירה שונה מהאווירה הרגילה שיוצרת לעיתים ניכור בין פעילי איכות הסביבה והציבור הרחב. עבור ריקי בליך זהו הפרויקט הרדיופוני הראשון.

 

כמו כן ימשכו אייטמים יומיים בכל רצועות הרדיו אשר ישלבו ראיונות עם מומחים ומאזינים העוסקים בתחום הסביבה והקהילה וישודרו תשדירי פרומו מיוחדים המופקים ומוקלטים ללא עלות באולפני הרדיו ומשודרים לאורך כל היום.

 

ריקי בליך אמרה היום: "אני מאושרת שניתנה לי הפלטפורמה הראויה לעשות מעשה אמיתי  שהנו ראשון בסדר העדיפויות האישי שלי והגלובלי של כולנו. אנחנו מתחייבים לעשות שינוי אמיתי ולסחוף אחרינו כמה שיותר מאזינים למען חיים טובים הרבה יותר".

 

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד