חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

בסוויטת בובליל סורגים סופגניות שפרתיות: שגעון האח הגדול בכל מקום...

שיגעון הגמר של "האח הגדול" הגיע למצב שאירועים שתוכננו, נסיעות וכד' בוטלו, והערכות שחלק גדול  מתושבי מדינת ישראל יהיו מרותקים למסך הטלוויזיה לתכנית הגמר. חמשת הפינליסטים אף זוכים להערצה ופרגון ברמה שלא הייתה מוכרת עד כה...

חב' "שעוני עדי" מקיבוץ יבנה פנתה למפיק תכנית "האח הגדול"  שהחברה החליטה להצדיע ל- 5 הפיינליסטים של "האח הגדול", ובנתה מודל של סדרת שעוני יד עם תמונות הפינליסטים.

הנהלת רשת מלונות קיסר פנתה להפקת התכנית, גם היא, והודיעה שיקראו על שם הזוכה בגמר סוויטה מפוארת במלון קיסר פרימייר בטבריה, והזוכה יוזמן לחנוך ולהיות הראשון שיתארח בסוויטה על שמו, לחופשה של 3 ימים שתכלול פינוקים, ספא וכד'.

דיירות בית הדיור המוגן "אחוזת צהלה" פנו בקריאה נרגשת לשפרה קורנפלד לאור העובדה שהובילה בתכנית את טרנד הסריגה התופס פופולאריות, בהצעה לרכז קורס סריגה ב''אחוזת צהלה'' למשך כחודש ימים (כ-2 מפגשים בשבוע).

דיירי ''אחוזת ראשונים'' החליטו לחבר את חג החנוכה הקרב עם חגיגת ''האח הגדול'' ואפו וטיגנו סופגניות עם שמות הפינליסטים:''סופגניית שיפרה'', ''סופגניית עינב'',  ''סופגניית יוסי'', ''סופגניית לאון''ו''סופגניית איתי''.


אח גדול היה פה.....

יוסי ג'נודי, בעל חברת ג'נודי המתמחה בחליפות גברים, יצא בהצעה לתפור ל- 3 הפיינליסטים הגברים חליפות התפורות לפי מידותיהם הטובות...

חב' שיריונית חוסם מציעה לזוכה המאושר/ת דלת פלדה חסינה במיוחד מפני מעריצים – דלת רגילה לא תעמוד בפני גדודי המעריצים והמעריצות ...            

יהודה זפרני, משנה למנכ"ל "אופיר טורס" מציין, שגמר האח הגדול הביא לתופעה שלא נראה כמותה בענף הנסיעות, כ-28 לקוחות שהזמינו את הטיסות ליום ג', ה- 28/12/08 ביקשו לדחות את הטיסות ליום ד' בבוקר בכדי לאפשר להם לצפות בגמר ולא להפסיד את הסיום הדרמטי של בחירת הזוכה באח הגדול.

עבור לתוכן העמוד