חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

איוון מייזנר יהיה אורח הכבוד בוועידה לשיווק ופיתוח קשרים עסקיים

ד"ר איוון מייזנר, יו"ר ומייסד ארגון BNI העולמי, יגיע לישראל לרגל הוועידה הבינ"ל לשיווק ופיתוח קשרים עסקיים שתתקיים בספטמבר. מייזנר הוא מייסד ויו"ר BNI, ארגון הנטוורקינג העסקי הגדול בעולם. BNI נוסד בשנת 1985 וכיום מונה הארגון מעל 6,000 קבוצות ברחבי העולם.

 

מייזנר נחשב ל"גורו" ולמומחה בין לאומי בתחום הנטוורקינג. ב-CNN אף הגדירו אותו כ"אבי הנטוורקינג המודרני". הוא נמצא בראש רשימת רבי המכר של ה- New York Times וספריו הרבים (13 במספר) זכו להיות מופצים בעולם כולו במהדורות רבות כולל בעברית. ספרו של מייזנר "29%" תורגם לעברית ויושק בסמיכות לאירוע.

"הטמפרמנט הישראלי מסייע בנטוורקינג וליכולת ,לעשות עסקים, הישראלים ידועים בכל העולם ביכולתם לדבר 'ישר ולעניין'" מספר מייזנר. לדבריו היכולת הזו היא שמסייעת להם לפתח קשרים עסקיים בצורה ייחודית. "כאן המקום שבו ה"חוצפה" הישראלית נכנסת לתמונה ומשנה אותה ביחס למקומות אחרים בעולם. הישירות הישראלית, והנועזות בשוק העסקים מסייעת מאוד בתחום הנטוורקינג שבו אם אתה לא מבקש – אתה לא מקבל".

 

עוד הוא מוסיף כי על אף ששיווק עסקים מפה לאוזן היא אחת האמנויות הבסיסיות בשיווק והנחשבת לאפקטיבית ביותר, לא מלמדים אותה באוניברסיטאות.

הוועידה הבינ"ל לשיווק ופיתוח קשרים עסקיים תתקיים בלאונרדו סיטי טאוואר בר"ג ב-22.9 בין השעות  8:30-15:00. בוועידה ישתתפו כ-700 איש ובהם - בעלי עסקים, עצמאיים, מנכ"לים, סמנכ"לי פיתוח ומנהלים מחברות SMB- Soho.

 

 

עבור לתוכן העמוד