חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

אסף מור מונה למנהל פעילות האון-ליין והניו מדיה במיקרוסופט ישראל

אסף מור (40) מונה למנהל פעילות האון ליין והניו מדיה של מיקרוסופט ישראל. במסגרת תפקידו יוביל מור את כלל הפעילויות המקוונות והפעילות העסקית בתחומי האינטרנט והניו מדיה של מיקרוסופט ישראל וידווח ישירות למנכ"ל מיקרוסופט ישראל, דני ימין, ובכלל זה, יהיה אחראי על השקה והטמעה של מוצרים עתידיים בתחום החיפוש. 

מור הצטרף למיקרוסופט לפני 3 שנים כסמנכ"ל מכירות של חטיבת האון– ליין. במסגרת תפקיד זה, ניהל את הפעילות העסקית של החטיבה, היה שותף בהקמת MASA - גוף המכירות המשותף של מיקרוסופט ונענע10 המשווק ומנהל את הפעילות העסקית של הנכסים האינטרנטיים של מיקרוסופט בישראל (msn ישראל, מסנג'ר והוטמייל), מור כיהן כנציג מיקרוסופט בהנהלת  MASA.

טרום הצטרפותו למיקרוסופט, כיהן מור כסמנכ"ל השיווק והמכירות של ערוץ הספורט במשך שלוש שנים, במהלכן הקים  את מחלקת השיווק והמכירות, היה אחראי להשקת שני הערוצים החדשים- 5+LIVE  ו- 5+GOLD ו, היה שותף בהשקה המחודשת של  אתר האינטרנט של ערוץ הספורט, פעילויות אשר זיכו  אותו  בתואר "איש השיווק" על ידי איגוד המפרסמים.

אסף מור בעל B.A. בתקשורת וניהול ו- B.A במנהל עסקים מהמכללה למנהל, משמש היום גם כמרצה לשיווק וניו מדיה במכללה למנהל ובמכללה האקדמית קריית אונו.

 

עבור לתוכן העמוד