חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

יעל איילון, הכתבת הכלכלית ברשת ב', היא הזוכה בפרס הישראלי לתקשורת כלכלית איכותית

הפרס מוענק, זו השנה השביעית, עבור עיתונאות כלכלית אמיצה המדווחת ללא התחשבות בגורמים עסקיים או פוליטיים # הפרס, בגובה 5,000 דולר, יוענק בטקס השנתי של "האגודה לזכות הציבור לדעת" שיתקיים ב- 10/3/13.

 

יעל איילון, הכתבת הכלכלית של רשת ב', "קול ישראל",היא הבחירה של ועדת השופטים כזוכה בפרס הישראלי לתקשורת כלכלית איכותית לשנת תשע"ג - 2013. הפרס יוענק על ידי "האגודה לזכות הציבור לדעת"בטקס השנתי שיתקיים ב- 10/3/13. הפרס, המוענק זו השנה השביעית, ניתנת לאיילון עבור תרומתה לעיתונות הכלכלית.

 

הפרס הישראלי לתקשורת כלכלית איכותית ניתן עבור עיתונאות או תקשורת כלכלית אמיצה המדווחת על נושאים כלכליים כהווייתם, ללא התחשבות בגורמים עסקיים, פוליטיים, תקשורתיים ואחרים. הפרס ניתן לעיתונאי,פובליציסט או כל אדם אשר תרם תרומה משמעותית ואמיצה לתקשורת כלכלית איכותית בישראל. הפרס מוענק אחת לשנה במסגרת הטקס השנתי של הענקת פרסי האגודה. בשנים הקודמות זכו בפרס: דניאל דורון, גיא רולניק, מוטי בסוק, גד ליאור, נחמיה שטרסלר וגולן חזני.

 

על הפרס השנה התמודדו 11 עיתונאים כלכליים בכירים, ממגוון רחב של אמצעי התקשורת. על הזוכה החליטה וועדת השיפוט בראשותו של הכלכלן מר שמואל סלבין, מר אלי בן חמו, ד"ר דליה זליקוביץ', פרופ' אלי פולק והאלוף (במיל) אורן שחור.

 

נימוקי ועדת הפרס: הגב' יעל איילון הינה כתבת כלכלית ותיקה, אשר מסקרת את התחום שנים רבות. הידיעות החדשותיות אותן היא מספקת לקהל המאזינים מצטיינות תמיד באמינות ויסודיות. ניכר כי הגב' איילון עושה את מלאכתה נאמנה, חוקרת ובודקת, מעמיקה, האמת נר לרגליה. דיווחיה מאוזנים, ענייניים ולא מוטים. הקפדתה להביא את כל הצדדים הנוגעים לסוגיה המסוקרת, הם חלק מהשירות החשוב אותו מעניקה הגב' איילון למאזינים. על תרומתה זו לתקשורת כלכלית הוגנת,באופן עקבי וחסר מורא במדינת ישראל, אנו מעניקים לה את הפרס.

עבור לתוכן העמוד