חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

שלומי כהן מונה למנכ"ל קניון נהריה

שלומי כהן מונה למנכ"ל קניון נהריה

שלומי כהן (47) מונה למנכ"ל קניון נהריה, על ידי חברת פרו-מול המנהלת את הקניון. כהן בוגר תואר ראשון במדעי המדינה  ותואר שני במנהל עסקים באונ' חיפה.

 

שלומי , בוגר בית הספר הריאלי והפנימיה הצבאית בחיפה, שירת בקבע כמג"ד 12 בגולני, מח"ט חי"ר וכנספח צה"ל ברומניה, אל"מ במילואים.

לאחר פרישתו מצה"ל הצטרף לקבוצת "אטריום", חברת בת של "גזית גלוב", שפועלת במזרח אירופה בתחום הקניונים, שם כיהן כסמנכ"ל ברוסיה ומנהל פרויקט בפולין.

 

כהן ינהל את קניון נהריה, שבבעלות חברת "כלל ביטוח" ויביא מניסיונו העשיר לטובת הקניון ורווחת הקונים, תוך שיפור מתמיד בחוויית הקנייה ונוחות מרבית, התואמת את אורח החיים המודרני. הקניון ימשיך להציע פעילויות מגוונות בתוכן איכותי לילדים ולכל המשפחה, יתחדש במקומות בילוי חדשים, כגון אולמות קולנוע נוספים שעתידים להיפתח ובתי קפה.

 

לדברי שלומי כהן, מנכ"ל קניון נהריה: "חופשת הקיץ בפתח ואני מזמין את כל תושבי נהריה והסביבה להמשיך להגיע ולבלות בקניון עם כל המשפחה ולקחת חלק בהפעלות הקיץ העשירות, ליהנות מהמשחקייה החדשה ולשלב הנאה, בילוי וסידורים עם קניות במחירים נוחים לכל המשפחה. באשר לניהול הקניון, אני מתכוון לערוך מקצה שיפורים בנראות החיצונית והפנימית של הקניון הותיק בעיר ולקדם את פתיחת החזית הדרומית של הקניון, הנושקת לגינה וכמובן לפתוח חנויות חדשות ואטרקטיביות".

כהן נשוי + 4 ילדים, תושב חיפה.      

עבור לתוכן העמוד