חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

דפנה גורן מונתה לסמנכ"ל לקוחות בחברת המדיה TMF

דפנה גורן מונתה לסמנכ"ל לקוחות בחברת המדיה TMF

דפנה גורן מונתה לסמנכ"ל לקוחות בחברת המדיה TMF. גורן, בעלת תואר ראשון בתקשורת וניהול ותואר שני בתקשורת המונים מאוניברסיטת לסטר שבאנגליה, החלה את דרכה בעולם הפרסום והמדיה בשנת 2000 ב'טמיר כהן' ולאחר מכן עברה לנהל את מחלקת המדיה בליניאל DDB. בשנת 2005, כאשר גיתם BBDO,ליניאל DDB ויהושע TBWA חברו להקמת TMF, עברה דפנה גורן מניהול המדיה של ליניאל לניהול לקוחות ב-TMF.

 

בנוסף מנהלת גורן את העבודה עם חברת המדיה הבינלאומית OMD מקבוצת אומניקום, אליהם משתייכות רשתות הפרסום TBWA  ו-BBDO. במסגרת זו אחראית דפנה גורן על ניהול העבודה של הלקוחות הבינלאומיים, כגון: HP, היינץ, SCJ, אינטל וקבוצת בקרדי.

 

רוני ארן, מנכ"ל TMF: "דפנה היא שותפה מרכזית בהצלחת TMF. החל ממתודות העבודה חדשניות שהביאה מחו"ל והטמיעה בחברה, דרך הובלת זכייה במכרזים מרכזיים ועד למעורבותה במהלכים אסטרטגים רבים במשרד".

 

דפנה גורן: "TMF הינה הבית השני שלי. הצוות שלי מורכב מהאנשים המוכשרים ביותר בתחום ואנחנו עובדים ביחד כבר 11 שנה. עולם המדיה מעולם לא היה מסעיר יותר ומאתגר עם שינויים בטלוויזיה ובדיגיטל שמחייבים את חברות המדיה להמציא את עצמם מחדש. אני מודה להנהלה על הבעת האמון וביחד אני בטוחה שנוכל לאתגרים, ליזום ולחדש".

עבור לתוכן העמוד