חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

מנכ"ל SABON רונן זהר הודיע על עזיבתו לאחר תשע שנות פעילות

מנכ"ל SABON רונן זהר הודיע על עזיבתו לאחר תשע שנות פעילות

לאחר למעלה מתשע שנות פעילות ופיתוח עסקי של החברה ושנה לאחר האקזיט במסגרת נמכרה השליטה בחברת SABON לקבוצת רושה הצרפתית, מודיע מנכ"ל החברה רונן זהר על עזיבתו ויסיים את תפקידו בתאריך 31 למרץ.

 

זהר הצטרף לחברת  SABON  בבעלותם של אבי פיאטוק וסיגל קוטלר-לוי בסוף שנת 2008 , וכיהן בתפקיד מנכ"ל גלובאלי.

 

זהר הוביל את החברה וניצח על המהלך המיתוגי כחלק מהפיכתו של מותג SABON למותג עולמי, מיסד והרחיב את המטה כתומך להתרחבות החברה ופעילות הזכיינים בעולם, היה אחראי להקמת מפעל יצרני ואיחוד מערך התפעול ושרשרת האספקה ואף החדיר את המותג לשווקים משמעותיים באסיה ובזירות אירופאיות נוספות ביניהן צרפת, אנגליה, וספרד.

 

בשנתיים האחרונות לכהונתו הוביל את SABON להכנסת שותף אסטרטגי בינלאומי, קבוצת רושה הצרפתית, אחת מהקמעונאיות הגדולות בעולם בתחום הקוסמטיקה. מדובר על תהליך ארוך, מורכב ומשמעותי ביותר, בו לקח תפקיד מרכזי מתחילתו ועד ליום החתימה. בהמשך התהליך ובמהלך השנה האחרונה, הטמיעה את החברה בקבוצה הצרפתית על כל המשתמע מכך.

 

רונן זהר חתום בין היתר על ההצלחה הבינלאומית של המותג הפועל כיום ב-14 מדינות עם למעלה מ-180 חנויות ברחבי העולם בהיקף מכירות של למעלה מ- 120 מילון יורו. החברה מעסיקה 1,500 עובדים. מהם כ -  700 עובדים בישראל ולמעלה מ 800 ברחבי העולם.

 

רונן זהר, 51, בעל MBA מאוניברסיטת תל אביב, BA מנהל עסקים וכלכלה מאוניברסיטת בן גוריון, באר שבע, החל את הקרירה המקצועית שלו בתחום השיווק בחברת עלית שם רכש את הערכים והיסודות המקצועיים. משם התקדם לנהל את השיווק והפיתוח בגלידת שטראוס, כחלק מחברת יוניליבר העולמית שם הבין את כוחה של חברה רב לאומית ולפני 9 שנים התמנה לתפקידו כמנכ"ל גלובאלי של חברת SABON  על ידי בעליה סיגל קוטלר-לוי ואבי פיאטוק.

 

סיגל קוטלר לוי ואבי פיאטוק מסרו כי:" אנו מודים לרונן שעשה רבות לקידומה של חברת SABON לחברת טיפוח מובילה ובינלאומית והיה שותף שלנו בהגשמת החלומות והרעיונות שהובילו את הפיכתה של רשת SABON למובילה בתחומה בארץ ובעולם".

 

מקבוצת רושה נמסר: "אנו רוצים להודות לרונן על כל מאמציו ומסירותו להצלחתה של SABON ומאחלים הצלחה בהמשך הדרך".

עבור לתוכן העמוד