חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

שרונה מרקט ממנה יועצת קולינארית חדשה

אפרת אנזל. צילום: חיים יוסף

אפרת אנזל מונתה לתפקיד היועצת הקולינארית של "שרונה מרקט". אפרת אנזל (43) נחשבת למומחית בתחום הקולינאריה הישראלי, בעלת ניסיון עשיר כעיתונאית מזון, כיועצת אסטרטגית למסעדות ולעסקי מזון שונים וכמגישת תכניות טלוויזיה בתחום הגסטרונומיה. אנזל, בוגרת לימודי רפואה באוניברסיטת תל-אביב, החליטה בתום לימודיה לשנות כיוון מקצועי וללכת בעקבות התשוקה שלה – האוכל.

 

 לדברי ליאור אשכנזי, מנכ"ל "שרונה מרקט": "אנו שמחים להכריז על מינויה של אפרת אנזל כיועצת הקולינארית החדשה של 'שרונה מרקט'. הבחירה באפרת נעשתה כחלק ממהלך אסטרטגי רחב לפיתוח החזון הקולינארי של המרקט, וליצירת ערך מוסף ללקוחותינו. אפרת מביאה עמה ניסיון רב בענף הקולינאריה הישראלי, אני מאחל לה הצלחה רבה ובטוח כי היא תוביל את 'שרונה מרקט' למחוזות קולינאריים חדשים, מרעננים ומפתיעים".

 

בתפקידה כיועצת הקולינארית של "שרונה מרקט", אנזל תלווה מקצועית את השוכרים ותיזום שיתופי-פעולה קולינאריים עם השפים הבכירים, חנויות חומרי הגלם ועסקי ההסעדה. כמו כן, היא תפתח תכנים ייחודיים למרקט ותעצים את חוויית הקנייה והאכילה של המבקרים.

 

"שרונה מרקט" הוקם בקיץ 2015 במטרה לשמש הלב הפועם של הקולינריה הישראלית. בשטח שמתפרס על כ-8,700 מ"ר ועם כ-90 חנויות, דוכנים ומסעדות בכל הקטגוריות,

עבור לתוכן העמוד