חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

זהר שריג חוזר לפרומרקט כמנכ"ל במקום יוני סער

צילום: אבלין מאיר (הגדל)
צילום: אבלין מאיר
חמש שנים לאחר שעזב את קבוצת פרומרקט לכהן כמנכ"ל בלוסטון, חוזר זהר שריג לקבוצת פרומרקט והפעם כמנכ"ל ושותף. שריג היה למעלה מעשור בקבוצת פרומרקט וכיהן כסמנכ"ל הלקוחות של החברה. לאחר עזיבתו את פרומרקט הצטרף לקבוצת בלוסטון כמנכ"ל והוביל אותה בשנים האחרונות. עתה, חוזר שריג לקבוצת פרומרקט ומחליף את יוני סער כמנהל הפעילות הראשי של הקבוצה. 

לצד זהר תכהן גם מאיה כץ, שהצטרפה לפני מספר חודשים לפרומרקט. מאיה כץ כיהנה כסגנית ומ"מ ראש עיריית הרצליה, עומדת בראש מפלגה מקומית והייתה מועמדת לראשות העיר. כיום היא מכהנת כראש האופזיציה בעיריית הרצליה. בעברה הייתה כץ יועצת בכירה בלשכת שר החינוך ובמספר רב של תפקידים ציבוריים בכירים ונבחרה לאחת מ 30 הצעירים המשפיעים של פרו בס. 

פרומרקט, שחלק ניכר מפעילותה מתקיים במגזר הציבורי, מצרפת את כץ במטרה לחזק את פעילותה במגזר זה. לאחר 30 שנה שבה הוביל יוני סער את פרומרקט כמנהל הפעילות הראשי, החליט סער לפנות את מקומו ולהתרכז בפיתוח תחומים חדשים ופרויקטים מיוחדים.

פרומרקט מציעה לעובדיה להיות שותפים בחברה במטרה להפוך את פרומרקט תחרותית בעידן התעסוקה החדש, ולהצליח לשמר את עובדיה הבכירים ולצרף יזמים ועובדים חדשים – תשיק החברה בחודשים הקרובים תפיסה חדשה בעלת פוטנציאל לסמן כיוון בתעשייה כולה: "עסקנו רבות בשאלה כיצד לשמר את העובדים הבכירים שלנו ולהמשיך להיות מקור משיכה לטאלנטים בולטים בענף. התחרות מול עולמות התעסוקה החדשים, יחד עם הרוח הנושבת של שיתופיות הביא אותנו לחשוב ולחשב מסלול מחדש", מספר יוני סער – מבעלי הקבוצה. "אנו מאמינים כי כח המשיכה של פרומרקט לעובדים מוכשרים ומאושרים הוא המפתח להצלחה שלנו. העובדים הם המרכז בהצעת הערך שלנו וביכולות שלנו. אימצ נו את התפיסה הרווחת במשרדי רואי החשבון המובילים ובמשרדי עורכי הדין הגדולים ואני נשתף את העובדים בבעלות על החברה בעתיד וברווחיה. התפיסה החדשה, מעיין קופארטיב של טאלנטים, עשוייה גם להביא לדעתי את פרומרקט למקום בו היא תהפוך אטרקטיבית לכישרונו ת נוספים בענף אשר מחפשים לשפר את מצבם ולקבל גב חזק לתיק הלקוחות שלהם וערכים מוספים בתחומי הקראייטיב והתפעול תוך מתן גב של השתייכות לקבוצה בעלת מוניטין ורשת בטחון". פרומרקט היא מהחברות הבודדות בתחום המבססת את הפרוייקטים שלה על כח אדם קבוע ופחות מעסיקה פרילאנסרים – שיטה המקובלת בענף. מהלך זה יתרחש ב 2022 . מהפכה זו בתפיסת החברה, שבמהלך העשורים הייתה בבעלותו הבלעדית של יוני סער, יחד עם צירוף שריג וכץ להובלת החברה, תחזק את הקבוצה ותאפשר לה להתפתח בתחומים משיקים ונוספים. החברה גם תציע משרדים שיתופי ים לבעלי חברות בתחומים משלימים וכן תשאף לקלוט לתוכה מפיקים עצמאיים וחברות כקטנות כחלק מהרחבת וחיזוק הקבוצה.
עבור לתוכן העמוד