חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

פינוקים למנהלים: כסא בטעם אישי

פינוקים למנהלים: כסא בטעם אישי

רבים משקיעים תקציבים בעיצוב חלל המשרד ומשלימים עם חזותם החד גונית, של הכיסאות הארגונומיים. מהיום, מציעה חברת usexport.co.il  שירות ייחודי המאפשר לרפד ולגוון את כיסא העבודה לעסק או למשרד הביתי  לפי טעם ואיכות, ב"תפירה אישית"
וכחלק מהעיצוב הכולל. השירות מוצע בשלל צבעים ודוגמאות לבחירה, מקטלוגים או בהזמנה אישית, ייחודית מהלקוח.

לדברי אורנה ברקת, מעצבת ויועצת ראשית למותג us.export.co.il היתרונות בריפוד כסא על ידי הלקוח, הוא ביכולתו להקנות למשרד, חדר הישיבות או חדר ההמתנה, אופי ייחודי. לשדר יצירתיות ולהמריץ את חווית העבודה של העובדים. כיום מגמות העיצוב בריפוד, הינן גיאומטריות, פרחים, והדפסי אותיות. הגוונים השולטים לשנת 2015 הינם כחולים, סגולים, בשילוב צבעי  צהוב - כתום, ירוק, וורוד. מקובלות גם דוגמאות גרפיות בשילוב שחור/לבן.

 

אפשרות נוספת שמציעה ברקת היא עבור חברות להן צבע דומיננטי בסמל המותג. שם מומלץ לשלב את הצבע בעיצוב המשרד - בין היתר בריפוד בכיסא. לקשר שבין הצבע המותג לעיצוב, נחשפים העובדים כמו האורחים המגיעים למשרד.

ריפוד כיסא העבודה (ריפוד הגב והמושב) והתאמתו לעיצוב החלל, הפכו לאחרונה למבוקשים הן במשרד הביתי -  היכן שלביטוי הסגנון האישי, יש משמעות רבה והן במשרדי חברות בהם הריהוט כבר קיים ומתבקשת "מתיחת פנים" עיצובית, בעלות סבירה. במקרה זה, ריפוד כיסאות העבודה, אם בחדרי הישיבות או בעמדות העבודה יכולים להוות פיתרון אידאלי לשינוי אווירה ורענון עיצובי.

מחיר: החל מ- 450 ש"ח

עבור לתוכן העמוד