חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

פינוקים למנהלים: מזרים מדיה

פינוקים למנהלים: מזרים מדיה

כיום, כשיותר ויותר אנשים לוכדים ומאחסנים אפליקציות, וידיאו ותמונות על גבי סמרטפונים וטאבלטים, הם זקוקים למסך גדול יותר כדי לשתף את התכנים הללו עם אחרים. דמיינו הצטופפות מעל סמרטפון של חבר כדי לצפות בתמונות מהחופשה או ניסיון לצפות במשחק בשידור חי יחד עם חברים שיושבים צפופים ליד שולחן מסביב לטאבלט. למעשה, מחקרים הראו ש-80% מהאנשים משתמשים בטאבלטים בבית כש-52% מהם משתמשים בהם כדי לצפות בטלוויזיה. באותו הזמן, הם משתפים אנשים אחרים בסביבתם הקרובה.

 

לנובו חשפה את Lenovo Cast, מזרים המדיה הראשון שלה, שיעניק למשתמשים את היכולת לשתף את התכנים המועדפים עליהם על ידי הזרמתם באופן אלחוטי מהתקני המסך האישי שלהם אל המסך הגדול של הטלוויזיה.

 

Lenovo Cast מבטיח גמישות עילאית בזכות גודלו ותהליך ההגדרה הפשוט, ולכן הוא מהווה מכשיר מלווה מיטבי לטלפונים חכמים וטאבלטים. צורתו הפיזית מאפשרת לחבר אותו מאחורי הטלוויזיה או בכל מקום סמוך אליה. שלא כמו התקני הזרמת מדיה אחרים, Lenovo Cast מבטיח הזרמה חלקה הודות לשימוש בתדר WiFi כפול והיכולת שלו להעביר תכנים ממרחק של עד 20 מטרים, אפילו אם האות נשלח דרך קיר. והוא לא מוגבל לשיתוף וידיאו בלבד. הוא משקף כל תוכן שלמשתמשים יש בטלפונים החכמים שלהם.

 

Lenovo Cast יהיה זמין החל מאוגוסט ברחבי העולם תמורת 49 דולרים.

 

עבור לתוכן העמוד