חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

מסעדה חדשה בדיזינגוף לרשת "110 בורגר"

110 בורגר. צילום: מתן כץ

רשת "110 בורגר" , רשת הפאסט פוד המבורגר האיכותית בישראל, אחותה הקטנה והשובבה של רשת המסעדות "אגאדיר" , משיקה בשבוע הבא את המסעדה החמישית שלה ברחוב דיזינגוף 98  בתל אביב. אירוע ההשקה יכלול  פסטיבל מוזיקה והופעות של הראפרים מיכאל סויסה ונורוז ודי.ג'יי Lava Dome.

 

הסניף החדש משתרע על פני 46 מ"ר וכולל 28 מקומות בשירות עצמי. בפתיחתו הושקעו כמיליון ₪. המסעדה מיועדת לכל מי שמעוניין בהמבורגר העסיסי והאיכותי ביותר, במחירים שווים לכל נפש.

 

ה-d.n.a של הרשת מבוסס עלשמירה קפדנית על איכות ב-110% לכל אורך שרשרת הייצור- כל מסעדה מחויבת לעבוד עם הספקים של הרשת על מנת לשמור על סטנדרטים גבוהים ואיכותיים . הירקות מגיעים טריים יום יום היישר מהשווקים.  

 

הרשת דוגלת ב- value for money - קטנים יותר מקציצות רשת המסעדות, אולם בשל העובדה כי מדובר בשירות עצמי, ללא צוות מלצרים ומנהלי משמרת, גם מחירן נמוך יותר ועם זאת, תמיד נשמרת איכות הבשר הידועה של אגאדיר, אשר נטחן בכל יום במקום.

 

מחירי ההמבורגרים המוצעים ברשת נעים בין 29 ₪ לבין 51 ₪ ; מחירי דילים החל מ- 44 ₪ , ארוחת ילדים ב- 25 ₪  ומגוון קינוחים.

 

המקום עוצב ברוח ניו יורקית בועטת וסטייל מרענן המושתת על עולם הגרפיטי פרי עבודתה של יוצרת הגרפיטי, תום מלניק. עבודותיה מזוהות עם פלטה צבעונית פופית ועזה, פטרנים רבים ומשטחי צבע גדולים, חוסר קומפוזיציה מסודרת והמון פרטים קטנים ולא חשובים. הגישה ההומוריסטית שלה יוצרת עבודות קלילות, כיפיות וקצת מוזרות.

הרשת בבעלות המסעדן איתן טרבולס.  פתחה את סניפה הראשון בשנת 2014 . עד שנת 2020 צפויה רשת "110 בורגר" למנות 10 סניפים ברחבי הארץ.

עבור לתוכן העמוד