חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

פינוקים למנהלים: ארומה של איטליה

פינוקים למנהלים: ארומה של איטליה

הסיפור של נספרסו החל לפני 30 שנה עם רעיון קטן ומהפכני בהשראת תרבות הקפה האיטלקית- לייצר מכונת קפה ביתית בהשראת מכונת האספרסו שהומצאה על ידי איטלקי ונפוצה באותה תקופה באיטליה. מאז ועד היום התפתחה תרבות קפה בכל העולם, וגם פה בישראל, שמאפשרת לכל אחד להכין בבית אספרסו או ריסטרטו כמו בריסטה איטלקי מיומן.

 

משפחת התערובות החדשה שמשיקה נספרסו החודש לוקחת את חווית הקפה האיטלקית עוד רמה למעלה, ומאפשרת לכל אחד ואחת לחוות בבית בפשטות ובנוחות את מיומנויות קליית הקפה הגבוהות המאפיינות את אזורי איטליה השונים. כל אחת מתערובות הקפה בקולקציה החדשה, מגלמת בתוכה את סודות הקלייה המאפיינים אזורים שונים לאיטליה, ומצליחה להביא לידי ביטוי מקסימלי את פרופיל הטעם, בדיוק כפי שניתן לשתות בבתי הקפה המעולים ברומא, במילאנו או בכל אזור אחר ברחבי המדינה.

 

ISPIRAZIONE ITALIANA : משפחת תערובות חדשה במגוון הקבוע

משפחת התערובות החדשה לוקחת את אוהבי הקפה האיכותי למסע דרך סודות הקלייה האיטלקיים, ומאפשרת לכל אחד למצוא את גווני הטעם והארומות המועדפים עליו. שמות התערובות מובחנות על פי האזור באיטליה שעל פי המסורת הנהוגה בו נקלו פולי הקפה של אותה תערובת. כל אחת מהתערובות לוכדת את סודות הקלייה של העיר או האזור- אם זה ארומות התבלין מההשפעות הצפון אפריקאיות המאפיינות את סגנון הקלייה בפלמרו, ואם זה פרופיל הטעם העמוק שמאפיין את נפולי- המומחיות הגבוהה והדייקנות בפרטי הקלייה הופכים את קולקציית התערובות של נספרסו לתענוג אמיתי לאוהבי קפה איכותי.

 

New Ispirazione Napoli

*תערובת חדשה*

מסורת הקלייה של תערובת זו מושפעת מרחובות נפולי, בהם טקס הקפה שורשי ועמוק. פולי הקפה נקלים לזמן ממושך, עד שצבעם כהה ביותר. טכניקת קלייה זו תורמת לעוצמתיות הנחושה והמורגשת של התערובת. תערובת בעוצמה הגבוהה ביותר- 13- שכל כולה מחווה לאומנות הקלייה של בירת הקפה האיטלקית.

 

New Ispirazione Venezia

*תערובת חדשה*

לגימה מהתערובת הזאת היא כמו דפדוף בספר היסטוריה עב כרס- ונציה, שהיוותה גשר בין האימפריה העות'מאנית למערב אירופה, פיתחה מסורת קלייה ייחודית המורגשת היטב בתערובת זו. פולי הקפה נקלים לזמן ממושך, אך בטמפרטורה בינונית, וכך מתקבלים פולי קפה בעלי גוון חום מהגוני. לאחר שנטחנים הפולים השזופים, התוצאה שמתקבלת בספל היא ארומטית עדינה, איזון הרמוני, עם תווי טעם המזכירים קרמל.

 

 

Ispirazione Ristretto Italiano

אם חשקה נפשכם לטעום את הקפה האייקוני ביותר של תרבות הקפה האיטלקית, תערובת ריסטרטו היא התשובה. בהשראת הקפה האיטלקי, בחרה נספרסו לא לחקות מסורת קיימת, אלא לייצר בעצמה מתודת קלייה שתביא לידי ביטוי את כל הטוב שבקפה האיטלקי. חצייה של התערובת נקלה קלייה ארוכה, חצייה של התערובת קלייה קצרה כדי לשמר את הטעם הפירותי. ביחד נטחנו הפולים, בהירים לצד כהים, והתוצאה היא קפה המביא לידי ביטוי את תרבות הקפה האיטלקית בשיאה.

תערובת זו קיימת גם בקפה נטול קפאין. אותו הטעם, ללא קפאין.

 

Ispirazione Firenze Arpeggio

תערובת מעודנת זו הינה שיקוף אמיתי של המשמעות התרבותית של פירנצה, השואבת השפעות מכל ארץ המגף. סגנון הקלייה המסורתי של אזור זה, מביא לידי ביטוי בקפה מצד אחד טעמים פירותיים המאפיינים יותר את צפון איטליה, לצד תווי טעם המזכירים קקאו המאפיינים יותר את אזור הדרום. התוצאה ספל קפה קטיפתי וקרמי.

תערובת זו קיימת גם בקפה נטול קפאין. אותו הטעם, ללא קפאין.

 

Ispirazione Palermo Kazaar

פלרמו, ההשראה שלנו לתערובת עם סגנון קלייה ארוך עד לקבלת פולים כהים, בתוספת פולי רובוסטה. בצומת דרכים של השפעה ממסורות אפריקאיות וערביות, פלרמו הרב תרבותית גרמה לנו לחלום. התוצאה: קפה עוצמתי עם טעמי תבלין, וכתר של קרמה כהה ועבה במיוחד.

 

Ispirazione Roma

את ההיסטוריה העשירה של ניגודים ניתן למצוא כבר בניחוח הקפה המשתרך לו בין בתי הקפה המסורתיים של רומא- טעמים פופולריים, לצד האלגנטיות הכל כך אופיינית לעיר. את המורכבות הזאת הבאנו לידי ביטוי עם טכניקת קלייה עדינה היוצרת עידון ואיזון, לצד טעם עמוק עם חומציות קלה.

 

 

Ispirazione Genova Livanto

מעיר סחר חשובה זו ניווטו המלחים ברחבי העולם במסע לגילוי אוצרות לצד שלל ארומות וטעמים. קפה שגדל באמריקה הלטינית היה בין האוצרות שהוחזרו לעיר, שם נקלו בטכניקת קלייה ייחודית המאגדת במומחיות רבה את הטעמים העשירים של הקפה הברזילאי, הקולומביאני והגואטמלי, כשלכולם ניצוץ של תווי טעם קרמל קלאסי.

 

עבור לתוכן העמוד