חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

בית ההשקעות אלטשולר שחם וכלכליסט משתפים פעולה

משחק ההשקעות בפייסבוק של בית ההשקעות אלטשולר שחם וכלכליסט יוצא לדרך היום (10.2). משחק ההשקעות הקרוב ביותר לעולם האמיתי, המציין שנה שנייה לפעילותו, יופעל בעמוד הפייסבוק של אלטשולר שחם למשך שישה שבועות כל משתתף יקבל סכום וירטואלי של 100 אלף ₪ ו-25,000 דולר לשם התחלת המסחר, ויוכל להתחיל מיד לסחור בניירות ערך ישראליים וזרים בזמן אמת.

מלבד המסחר בניירות ערך, כולל המשחק גם אלמנטים חברתיים וחווייתיים להעשרת החוויה: השחקנים יוכלו לשתף ולהתייעץ עם חברים על השקעות, לענות על שאלות טריוויה ועוד. בניגוד לחיים האמיתיים, במשחק ההשקעות אפשר להתחרט, להשתמש בגלגל הצלה ולבטל פעולה אחרונה שבוצעה.

השנה יוכלו המשתתפים לסחור גם במניות חו"ל - נאסד"ק/ניו יורק ובנוסף, להציץ בתיקי ההשקעות של המובילים במשחק ולעקוב אחריהם ואחרי חבריהם בפייסבוק.

המשחק נושא פרסים: הפרס הראשון הוא חופשה זוגית בניו-יורק ואירוח בבורסת NYSE, הזוכה בפרס השני יטוס לחופשה זוגית ברומא והשלישי יזכה בחופשה זוגית בישראל. מדי יום יוכרז זוכה בעל התשואה הגבוהה ביותר. הפרסים היומיים כוללים מינוי לעיתון כלכליסט, מינוי למערכת מסחר מתקדמת של Trade One ועוד. בנוסף, מדי שבוע יוכרזו על שלושה זוכים שבועיים, אשר כוללים כרטיסים זוגיים לסרט, ארוחה זוגית במסעדה, כרטיסים למשחק ישראל- פורטוגל במסגרת מוקדמות גביע העולם ועוד.

לדברי רן שחם, מנכ"ל משותף בבית ההשקעות אלטשולר שחם, "אנו שמחים לאפשר לקהל חדש של מתעניינים בכניסה לשוק ההון, התנסות נטולת סיכונים, אך מלווה בכל הכלים הנדרשים לכך. חוויית המשחק היא חזקה מאוד, מצד אחד מספקת רשת בטחון לשחקנים ומצד שני מידע מגוון, שהופך את ההתנסות לכמעט אמיתית. אני מאחל למשתתפים הצלחה. אנו כבר סקרנים להיחשף לפעילותם ושיקולי ההשקעה שלהם במהלך 6 השבועות הקרובים. בשנה שעברה, כשהושק המשחק לראשונה, השתתפו בו 11 אלף שחקנים ואנו מאמינים שגם השנה המשחק יעורר עניין רב ויניב מספר שחקנים גדול אף יותר".

המשחק יושק בשיתוף פעולה בין בית ההשקעות אלטשולר שחם, כלכליסט וחברת המסחר Trade  One המספקת מערכת מסחר עבור הסוחרים בבורסת ת"א ובשווקים הגלובליים. אלטשולר שחם תספק את הפלטפורמה למשחק ותנהל את המשחק  דרך עמוד הפייסבוק שלה. חברתTrade one  אמונה על הפן הטכנולוגי והתמיכה הטכנית למשתתפים.

כלכליסט יספק את התכנים שיקנו מידע וערך מוסף למשתתפים במשחק. כמו כן, יכלול המשחק סקירות שוק, מבזקים, שאלות טריוויה יומיות, תכנים ייעודיים, סקירות וניתוח קבלת החלטות של המשתתפים וסיקור התיק של הזוכה השבועי במשחק. בנוסף, יועברו בשיעורים ווירטואליים תכנים בנושא שוק ההון על ידי מומחים מחברת Trade One. המשחק ילווה במוקד תמיכה טלפוני שיעמוד לרשות המשתתפים לשם פתרון בעיות טכניות, מתן תשובות לשאלות וכו'.

עבור לתוכן העמוד