חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

באליגם רוכשת את אתר "ברנדה"

באליגם  הודיעה על רכישת אתר ה Flash Sales "ברנדה". אתר "ברנדה" הוקם לפני כשנה וחצי ע"י נטע-לי גולדרט וליאור בש, והיה למעשה הראשון שהוביל את טרנד ה flash sales בארץ. עם למעלה מ-100,000 גולשים בחודש, האתר שימש כבית לעשרות אלפי חובבות אופנה ולייפסטייל והציע פריטי מעצבים ייחודיים מהארץ ומחו"ל.

 זו למעשה הרכישה הרביעית של באליגם – קדמו לרכישה זו רכישת אתר הקופונים "יממה", "אמא לייק" ו d-day. שוק הקניות החברתיות בארץ, שבעבר שימש כזירה למעל 100 אתרים שונים, הולך ומתכנס לאתרים גדולים ובינוניים כמו גם ממקד עצמו בנישות ובקהלי יעד מפולחים.  רכישה זו ממצבת את באליגם כשחקן מוביל לא רק בתחום הקניה החברתית אלא גם בזירת האונליין וה-e-commerce בישראל, כאשר במקביל אליה עברה חברת באליגם אל משרדיה  החדשים והמרווחים בתל אביב.

טל לב, מנכ"ל באליגם: "באליגם הגדירה את תחום הפלאש סיילס כאסטרטגי וכאחד ממנועי הצמיחה של החברה במהלך 2013. הרכישה של ברנדה מצטרפת להשקת באליגם שופ  לפני מספר חודשים ומהווה נדבך חשוב ביישום אסטרטגיית התתרחבות שלנו.  אין לי ספק כי עתה, יותר מאי פעם, נוכל להוות כתובת איכותית עבור כל מי שמעוניין לקנות פריטים מעוצבים וייחודיים במחירים נוחים ובקלות שרק עולם האונליין מאפשר".
עבור לתוכן העמוד