חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

שיתוף פעולה בין yes ורשת דומינו'ס פיצה לכבוד המונדיאל

חודש יוני כולל חגיגה של ממש לכל חובבי הכדורגל בישראל. המונדיאל בפתח וכולם מתארגנים לקראת ערבי צפייה משותפים. בדיוק עבורם מציעות yes ודומינו'ס פיצה אשר חברו לשיתוף פעולה ייחודי את yes Game - משחק הכדורגל האינטראקטיבי של yes ודומינו'ס המספק לצופים חוויה ראשונה מסוגה באמצעות משחק כדורגל והזמנת פיצה בטכנולוגיית Augmented Reality "מציאות רבודה" על גבי מסך הטלוויזיה.

 

על הטכנולוגיה החדשנית שפותחה במיוחד למשחק: האפליקציה החדשנית משלבת בין הטלפון הנייד ו/או הטאבלט למסך הטלוויזיה ותופעל באמצעות סריקת ערוץ ייעודי  שהוקם ב- yes (ערוץ 19). כיוון המכשיר הנייד ו/או הטאבלט לעבר מסך הטלוויזיה יאפשר לצופה  לשחק משחק כדורגל על גבי הטלוויזיה בתוך המציאות האמתית של הסלון או החדר. אפליקציית  yes Gameשפותחה על ידי חברת WakingApp מאפשרת לראשונה לשחק משחק כדורגל תלת ממדי על "גבי" הטלוויזיה באמצעות הטלפון הנייד ו/או הטאבלט כך שהמשחק מתרחש לא רק על "גבי" מסך הטלוויזיה אלא גם בתוך החדר בו נמצא השחקן פיסית. השחקנים יוכלו לבעוט את הכדור מכל פינה  בחדר בו הם נמצאים לעבר מסך הטלוויזיה,  שלמעשה משמש כמעין חלון הצופה החוצה למגרש. על השחקן להעביר את הכדור דרך החלון עד לשער. מכל זווית בה נביט במגרש הכדורגל אנו נראה אותו כאילו אנו מסתכלים דרך חלון, כך שהעולם התלת ממדי של המשחק משתלב בצורה מושלמת עם העולם האמיתי.

הטכנולוגיה החדשנית לוקחת את עולם ה- second screen צעד אחד קדימה ומחברת שני מכשירים, הנייד או הטאבלט והטלוויזיה באמצעות זיהוי התוכן המוצג על הטלוויזיה והוספת שכבת תוכן אינטראקטיבית כמעט בלתי ממוגבלת ביכולותיה.

 

מטרת המשחק הכולל בעיטות בזוויות אתגריות לשער בתוך הטלוויזיה, היא לנסות להבקיע שער כאשר השחקן נתקל בהפרעות מסוגים שונים כגון שחקנים חוסמים, תזוזת שוער וכו'. כל כדור שיכנס לשער יזכה את המשתמש בנקודה. הפרס הראשון שיינתן לשחקן בעל הניקוד הגבוה ביותר בתום החודש, יזכה בכרטיס זוגי + טיסות + בית מלון למשחק של ליגת האלופות בעונה הקרובה  ומדי שבוע יחולקו פרסים שבועיים בדמות קונסולה PS4 זוגות אופניים חשמליים. מלבד הזוכים בפרסים הגדולים יוכלו משתתפי המשחק לזכות בפיצות ובמגוון הטבות, מהתפריט של דומינוס פיצה.

 

המשתתפים במשחק יצטרכו להתמודד גם מול מאור כהן, שיזמין את המשתתפים לשחק, כמו גם יצחיק ויפריע. השחקנים יוכלו לממש את ההטבות בהן זכו להזמנת פיצה כבר מתוך המשחק. כל משתתף שיכוון את הטאבלט/סמארטפון ישירות למסך הטלוויזיה בערוץ 19, יראה בחלל החדר בצק פיצה תלת ממדי ריאליסטי וממשק המאפשר לבנות פיצה בהזמנה אישית. המשתתף יוכל לבחור מכל אחד מהמרכיבים שבתפריט ולהניח שכבה על רבע, חצי או כל הפיצה כפי שמופיע באתר דומינו'ס ולראות את הפיצה המעוצבת בהתאם. הפיצה תהיה תלת ממדית עם עומק וניתן יהיה להביט בה ב- Augmented Reality מכל כיוון עם תחושה ריאליסטית ומגרה. לאחר השלמת בניית הפיצה והאישור, יעבור המשתתף לאתר המותאם של דומינו'ס להשלמת ההזמנה.

 

אורי גל, סמנכ"ל שיווק ופיתוח עסקי ב- yes: "אנו ב- yes מקפידים לשלב בין תוכן מן השורה הראשונה ומתן ערך מוסף וחוויתי ללקוחותינו. בהמשך לשירות yesGO, אותו השקנו בחודש שעבר, yes ממשיכה לחדש ועכשיו עם yes Game, שילוב ראשון מסוגו בין Augmented Reality למסך הטלוויזיה. כחלק מהפיתוחים העתידיים של yes  נבחנות טכנולוגיות חדשות שיעזרו להעצים את חווית התוכן וישלבו  אותה בכל מקום בו נמצא קהל לקוחותינו".

 

עידו פרידמן, סמנכ"ל שיווק דומינו'ס פיצה בישראל: "כחברה השמה דגש על חדשנות טכנולוגית וחושבת כל הזמן על איך לחדש ללקוחותיה את חווית הזמנת הפיצה, זה אך טבעי עבורנו להשתמש בטכנולוגיית Augmented Reality הנכנסת עכשיו לשימוש   ולהעניק ללקוחותינו חוויה שונה, דיגיטלית המותאמת לרוח המונדיאל. מעבר לחוויה המתקדמת וכחלק מאווירת החג בחודש המונדיאל יעניקו החברות לכל המשתתפים במשחק שורה ארוכה של הטבות הכוללות מוצרים איכותיים, מארוחות משפחתיות, דרך אופניים חשמליים, ועד לכרטיס זוגי וטיסות למשחק בליגת האלופות במתנה. אין לנו ספק שהמשחק וכמובן הפיצות עצמן ישדרגו לאוהבי המונדיאל את חווית הצפייה".

 

 

ערוץ הטלוויזיה הייעודי למשחק yesGame, עלה לאוויר באפיק 19 ב yes

והאפליקציה yeaGame זמינה להורדה בחינם מחנויות ההורדה:

 

App store

https://itunes.apple.com/us/app/yesgame/id881013705?ls=1&mt=8

 

Google play

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.wakingapp.yesGame

עבור לתוכן העמוד