חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

טושיבה מציגה לראשונה פיצוי על תקלה במחשב

טושיבה מציגה לראשונה פיצוי על תקלה במחשב

טושיבה, המיוצגת בישראל, על ידי חברת ״מפעיל״, מכריזה על מהלך שישנה את התחום הצרכני בישראל: החברה מתחייבת כי כל מי שירכוש מחשב נייד של טושיבה המשתתף בתוכנית ה- Reliability Guarantee (״אחריות לאמינות״) ייהנה מאחריות, במסגרתה, במקרה של תקלת חומרה במחשב בשנת האחריות הראשונה, יקבל הקונה תיקון בחינם והכסף ששילם בזמן רכישת המחשב אף יוחזר לו במלואו.

 

"אנו בטוחים לחלוטין במחשבים הניידים שלנו ורוצים שגם הרוכשים יהיו בטוחים כשהם יקנו אותם", אומר רונלד ראבל, דירקטור B2B, האחראי על מזרח אירופה, תורכיה, ישראל ומדינות בנלוקס בטושיבה. "לכן, אנו מתחייבים לספק ללקוחותינו ערבות לאמינות – הבטחה שהמוצרים שלנו לא יאכזבו אותם. כל המחשבים הניידים העסקיים שלנו מתוכננים ובנויים במפעל ייעודי בבעלות של טושיבה, עובדה שנותנת לנו את הביטחון בכל מוצר שיוצא משם. לאור ההצלחה הרבה שראינו בתוכנית ׳ההתחייבות לאמינות׳ במדינות אחרות, החלטנו לאמצה גם בישראל ואנו מאמינים שיש בה יתרון רב לעסקים בישראל."

 

לדברי רז דרבי, מנכ"ל מפעיל, התוכנית החדשה, שהיא יוצאת דופן בזירה המקומית, תחזק את האימון של העסקים הישראלים במחשבים של טושיבה, אך מעבר לכך, הוא מאמין שהחדשנות שבה תוביל לשינוי התפיסה של התחייבות חברות מחשבים אחרות כלפי לקוחותיהם בשוק הישראלי.

 

קווי הניידים של טושיבה המשתתפים בתוכנית ה- Reliability Guarantee:

Portégé

Tecra

Satellite Pro A30-C

Satellite Pro A40-C

Satellite Pro A50-C

עבור לתוכן העמוד