חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

ישרוטל מצטפרת לדירוג הכוכבים של בתי המלון

בטקס שהתקיים היום, שני ה-8.8, הצטרפה רשת המלונות ישרוטל לדירוג המלונות של משרד התיירות וקיבלה את דירוגי הכוכבים בהשתתפות שר התיירות - ח"כ יריב לוין, מנכ"ל משרד התיירות - אמיר הלוי, יו"ר התאחדות המלונות בישראל - אלי גונן ומנכ"ל רשת מלונות ישרוטל - ליאור רביב.   

 

שר התיירות, ח"כ יריב לוין אמר בטקס כי: "אני רוצה להביע הערכה לליאור (רביב) על הנכונות שלכם מתחילת התהליך. אתה הרשת הגדולה הראשונה שנכנסה לתהליך ולא רק אתם בכלל הרשת הראשונה שנכנסה לתהליך שהיו בו כמה מלונות בודדים. אני חושב שזה בולט במיוחד, שהרשת שלכם שזה לא סוד, נהנית ובצדק רב ממוניטין גבוה. אין אמירה חזקה מזו שמעידה על המוצר שלכם והשירות שאתם נותנים ללקוחותיכם שבאים להתארח במלונות הרשת".

 

"אני מזמין את הרשתות האחרות להצטרף לדירוג המלונות באופן מלא, לצד הצטרפותם של עשרות בתי מלון נוספים. דבר זה יהווה צעד נוסף וחשוב לשיפור איכות המוצר התיירותי הישראלי. הרחבת מערך המלונות המדורגים מבטיח הן לתייר הזר והן לתייר הישראלי שקיפות מלאה של בתי המלון והשירותים הניתנים על ידם, בדרך שתאפשר לכל תייר לבחור באופן המיטבי את בית המלון המתאים לצרכיו".  

 

ליאור רביב, מנכ"ל רשת ישרוטל, הוסיף: "לנו זה היה מאוד טבעי להיכנס לדירוג ברגע שנלקחה ההחלטה של ההתאחדות ומשרד התיירות. החלטנו לקפוץ למים בניגוד למה שאתה חושב זה לא היה סיכון עבורנו. אנחנו מאמינים במלונות שלנו, מאמינים ביכולת של המנכ"לים ומאמינים במוצר שלנו, יש לנו ד.נ.א מאוד חזק ואנחנו עובדים על זה הרבה מאוד שנים. לכן הדירוג הזה היה בשבילנו יותר מטבעי והחלטנו ללכת על דירוג לכל המלונות ולא במלונות ספציפיים".

 

"אנחנו חדשנים בהרבה מאוד דברים ואנחנו מובילים את ענף התיירות הישראלי ולכן גם קפצנו למים ואני משוכנע שזה יוביל עוד רשתות לעשות את המהלך הזה כי הוא מהלך בהחלט חיובי".

 

"אני יודע שיש חילוקי דעות ואני מסכים עם אמיר (הלוי) שבעולם של "טריפאדוויזורים" יש הרבה מדדים, זה מדד נוסף ואנו בהחלט מרוצים מזה שאנחנו יכולים להכניס את המלונות שלנו מדורגים לאתרים האלה ואנחנו מרגישים שזה כבר עוזר לנו".

 

 

שיטת הדירוג מופעלת כיום ב-14 מדינות באירופה ומבוססת על כ-270 קריטריונים הנבדקים בתחומים שונים. השימוש בדירוג בתי המלון נכנס לישראל החל משנת 2014 לאחר 22 שנים בהן לא דורגו מלונות בישראל. השיטה נועדה לבסס שקיפות ומידע אובייקטיבי לגבי התמורה הכספית עבור הנופשים. הבדיקה מתקיימת באמצעות צוות בודקים של משרד התיירות הכולל בדיקה סמויה ובדיקה גלויה.

 

לאחר שחמשת המלונות הנמנים עם חטיבת Isrotel Exclusive Collection; כרמים, יערות הכרמל, בראשית, רויאל ביץ' אילת ורויאל ביץ' תל אביב זכו בדירוג הגבוה ביותר של 5 כוכבים פלוס. מצטרפים אליהם 9 מלונות נוספים: ישרוטל ים המלח, ישרוטל רויאל גארדן וישרוטל המלך שלמה שזכו לדירוג של 5 כוכבים כל אחד. מלונות ישרוטל גנים בים המלח וישרוטל ים סוף באילת זכו לדירוג של 4 כוכבים פלוס. בנוסף, מלונות ישרוטל אגמים, ישרוטל לגונה ומלון ישרוטל ספורט זכו לציון של 4 כוכבים, ומלון ישרוטל ריביירה קלאב זכה לדירוג של 3 כוכבים פלוס.

עבור לתוכן העמוד