חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

אלוני יוצאת בשיתוף פעולה עם בית הספר לעיצוב וחדשנות של המכללה למנהל

אלוני יוצאת בשיתוף פעולה עם בית הספר לעיצוב וחדשנות של המכללה למנהל

חברת אלוני המתמחה בייבוא ושיווק של המותגים המובילים בתחום הריצוף, חיפוי, וכלים סניטרים, יוצאת בשיתוף פעולה  עם בית הספר לעיצוב וחדשנות של המסלול האקדמי, המכללה למנהל.

 

במסגרת שיתוף הפעולה אותו יזמו מרצי הקורס: המעצב גיל דביר, המעצבת בת עמי זלוטניק, והמעצב שי שמואל, יחולקו הסטודנטים לקבוצות, וכל קבוצה תעבוד על תרחיש דירה שונה, משלב הקונספט, דרך תכנון מלא, שרטוטים, הדמיות, וכו'. בסוף הקורס יוכתרו שלושת  העיצובים הטובים ביותר. העיצוב שיבחר במקום הראשון, ייבנה באולם התצוגה של אלוני, בראשל"צ.

 

את ההשראה לעיצובים  ייקחו הסטודנטים מתוך מגזין אלוני 2018/19  שהושק לאחרונה, הכולל 10 "מודים" (לוחות ההשראה)  אשר נבחרו בקפידה בעזרתו של המעצב צביקה חורש, בשלל סגנונות, ומראות המייצגים את הקולקציות והטרנדים העכשוויים של המעצבים המובילים בעולם.

 

לדברי דוד מטלון מנכ"ל רשת אלוני:  "אנחנו שמחים על שיתוף הפעולה עם  המסלול האקדמי של המכללה למנהל, המכשירה  את הדור הבא של מעצבי הפנים במדינת ישראל.  שיתוף פעולה זה מהווה המשכיות לתוכנית אלוני קאלצ'ר, תכנית האדריכלים של אלוני לשנת  2018 שבה אנחנו חושפים את האדריכלים לאירועים חווייתיים שסוקרים את סצנת העיצוב והאמנות העולמית.  עתה בשיתוף פעולה זה, נעניק השראה וחשיפה גם למעצבים בתחילת דרכם".

 

לדברי מרצי הקורס מבית הספר לעיצוב וחדשנות:  "השילוב שבין אקדמיה לפרקטיקה מהווה אבן דרך בדרכה של המכללה למנהל, ושיתוף פעולה זה הוא מימוש נוסף בכיוון ההתנסות האמיתית של הסטודנטים מול התעשייה, טרם יציאתם של המעצבים לדרכם המקצועית בעולם האמיתי".
עבור לתוכן העמוד