חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

שת"פ בין דומינוס' פיצה למכללת BPM לניהול ערוץ הטיקטוק

שת"פ בין דומינוס' פיצה  למכללת BPM לניהול ערוץ הטיקטוק

שיתוף פעולה ראשון מסוגו בין רשת דומינו'ס פיצה לבין מכללת BPM, הבית של תעשיית המוזיקה. במסגרת השת"פ דומינו'ס פיצה והמכללה חיפשו יוצר צעיר שיחבר מוזיקה ייעודית וקצבית לעמוד הטיקטוק של החברה. לבסוף נבחר אפי שיינר, בן 18 בעל שם הבמה SHINER. שיינר יוצר מוזיקה מגיל 16 ולמד במסלול EMP – מסלול להפקה אלקטרונית. שיינר מפיק שירי פופ וסיים כעת פרוייקט עם הזמר איתי דוד. 

BPM
הוקמה בשנת 2003 ונחשבת כיום לאחד המוסדות הפדגוגים המובילים בעולם ללימודי מוסיקה, סאונד, הפקה ותקלוט. BPM מכשירה למעלה מ-2000 סטודנטים מדי שנה, המהווים גרעין מרכזי בתעשיית המוסיקה בישראל וגם מחוץ לה.

עדי אורנשטיין, מנהלת שיווק, BPM
: "אנו שמחים על שיתוף הפעולה עם דומינו'ס פיצה. במכללה שלנו לומדים כמה מהיוצרים הצעירים המצליחים בישראל ושיתוף פעולה זה הוא ראשון מני רבים שאנחנו מתכננים".

 

עדי בירן סובול, מנהלת שיווק, דומינו'ס פיצה: "כרשת המובילה את תחום הפיצות בישראל, אנו מחפשים להגיע למגוון רחב של קהלים בפלטפורמות שונות וייחודיות. קהלי היעד של בני הנוער והילדים נמצאים בעולמות התוכן החדשים וכרשת הפונה לקהלים אלו, החלטנו להקים עמוד טיק-טוק עסקי. שיתוף הפעולה עם מכללת BPM והיוצר הצעיר, אפי שיינר, נוצר בכדי לתת במה ליוצרים צעירים בעולמות התוכן שלהם. אנו שמחים על שיתוף הפעולה ונפעל לקדם זאת גם בעתיד.
עבור לתוכן העמוד