חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

מגמה בשוק: 41% מהמטיילים הישראלים ציינו שיש להם רצון עז יותר לראות את העולם

צילום: Booking.com.
צילום: Booking.com.

בחודשים האחרונים נאלצנו לוותר על נסיעות וטיולים כמעט לגמרי, אך תאוות החופשות שלנו לא דעכה. עבור רבים מאתנו, ההפסקה הזו רק הגבירה את הרצון לטייל, כאשר יותר ממחצית (53%)* מהמטיילים ברחבי העולם וכ-41% מהמטיילים הישראלים ציינו שיש להם רצון עז יותר לראות את העולם לאחר שכל ההגבלות על הנסיעות יוסרו, לפי סקר שערכה לאחרונה Booking.com


כדי לענות על התובנה השיווקית הזו, וכדי לממש את התשוקה הזו כשיהיה בטוח ואפשרי לעשות זאת שוב, מציעים ב- Booking לגולשים אתרים בהם ניתן לשהות בשני מקומות בו-זמנית ולחוות חוויה כפולה. 


לדוגמא, לבילוי מתחת למים ועל פני השטח מציעים ב- Booking את האיים המלדיבייםאתר הנופש היוקרתי Huvafen Fushi ממוקם בצפון מאלה אטול באיים המלדיביים, ומציע שהייה קצת אחרת בשני מקומות במקביל - במתקנים מעל המים ומתחת למים. האורחים יכולים ליהנות מטיפולים מרגיעים ב-Lime Spa התת-מימי או לתרגל יוגה בביתן היוגה, בזמן שהמסעדה של המלון מעל המים מציעה מטבח פתוח ומאכלי ים טריים.


למטיילים שמעוניינים להזמין חופשות לאביב ולקיץ 2021 כשיהיה בטוח לעשות זאת, Booking.com משתפת מבצעי חופשות שבהם ההנחות מתחילות ב-15 אחוזים ותקפות לשהיות עד 30 בספטמבר 2021. בנוסף, Booking.com מביאה את הערך של תוכנית Genius המשתלמת במיוחד ללקוחות רבים עוד יותר כאשר היא מעניקה לכל בעלי החשבונות גישה להטבות ברמה 1 של התוכנית, ללא מספר מינימלי נדרש של הזמנות קודמות, כולל גישה להנחות בלעדיות של 10% במאות אלפי מקומות אירוח המשתתפים בתוכנית ברחבי העולם. כל מה שהנוסעים צריכים לעשות הוא להוריד את אפליקציית Booking.com, להתחבר ולחפש את לוגו Genius כדי לזהות יתרונות, הנחות והטבות הקשורים לתוכנית.


עבור לתוכן העמוד