חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

שניידר אלקטריק משיקה קמפיין דיגיטל "אתגר החשמל לעסקים"

סמנכ"ל השיווק בשניידר אלקטריק ישראל

חברת שניידר אלקטריק משיקה קמפיין לאיתור של בעלי עסקים קטנים להתנסות בפתרון חדשני מבוסס IoT המאפשר לנטר את צריכת החשמל בעסק בזמן אמת. האפליקציה החדשה של שניידר אלקטריק מאפשרת לבעליו של עסק קטן להיות בשליטה על אספקת החשמל מכול מקום ובכול זמן, ולקבל התראות במצבים של צריכה חריגה או נפילות מתח חשמלי. במסגרת האתגר של שניידר אלקטריק היא מזמינה בעלי עסקים קטנים להתמודד בדף הפייסבוק שלה ולתאר כיצד המערכת החדשה תוכל לעזור לעסק. בתאריך ה-16 לדצמבר תכריז שניידר אלקטריק את שמות הזוכים, ותיצור עימם קשר לתיאום ההתקנה של האפליקציה.

 

האפליקציה של שניידר אלקטריק מיועדת לעסקים קטנים – דוגמת: מסעדות, מעדניות, חנויות מכולת, סופרמרקטים שכונתיים, מאפיות, אך גם סטארט אפים וגופי טכנולוגיה - הנסמכים בפעילותם על ציוד המופעל באמצעות חשמל – דוגמת: מקררים, תנורים, מערכות מיזוג, ועוד. המצב כיום הוא שבעל העסק יוצא ממנו בערב, נועל את שעריו, ואין לו שום אינדיקציה אם מערכות החשמל ממשיכות לעבוד כסדרן במהלך הלילה. למעשה, הדרך היחידה עבור בעל העסק לקבל אינדיקציה על קצר חשמלי תהיה כאשר יקבל טלפון על שריפה ממכבי האש, או כאשר יגיע בבוקר ויגלה שסחורה בשווי מאות אלפי שקלים התקלקלה במקררים שאספקת החשמל אליהם פסקה במהלך הלילה.

 

שניידר אלקטריק פיתחה את אפליקציית EcoStruxure Facility Expert for Small Business המציעה ניטור רציף של אספקת החשמל לעסק הקטן, ולפקח על מערכות החשמל שלהם ישירות מהטלפון החכם, ולהיות עם היד על הדופק מכול מקום בעולם ובכול שעה. בונוס נוסף של האפליקציה – יכולת לנטר את צריכת החשמל בעסק, מה שיכול להביא להתייעלות אנרגטית ולחסכון כספי בתשלומי החשמל של העסק. האפליקציה מחברת את ארון החשמל של העסק למערכות הענן והאנליטיקה של שניידר אלקטריק. משם מועבר המידע בזמן אמת לטלפון החכם שבשימושו של בעל העסק, כך שמתקבל ניטור מסביב לשעון של אספקת החשמל לעסק.

יגאל מנוח, סמנכ"ל השיווק בשניידר אלקטריק ישראל: "חשמל הוא מרכיב קריטי בפעילות של כול עסק, והאפליקציה נועדה לאפשר שמירה על רציפות עסקית שלו. השימושיות באפליקציה היא רבה – אלו יכולים להיות בעלי מאפיות שידעו בוודאות שהתנורים מתחילים לעבוד לפנות בוקר, בעלי מסעדות ובתי קפה המיודעים אם נשכחו תנורים דולקים מעבר לשעות הפעילות, משרדים שבעלי העסק מקבלים התרעה על פעילות מערכת המיזוג שלא לצורך ובדרך זו חוסכים כסף, בעלים של סופר מרקטים ומכולות שישנים בלילה בשקט כאשר הם יודעים שהמקררים שלהם מנוטרים בזמן אמת, או בעלים של מפעלים קטנים שיודעים שהמכונות אצלם עובדות ללא הפסקה בזכות ניטור אספקת החשמל. האפליקציה מאפשרת לחסוך כסף רב בהוצאות החשמל, מבטיחה פעילות רציפה של העסק, וגם מסייעת במניעה של תאונות הנובעות מתקלות במערכת החשמל."

מאמרים נוספים בנושא

עבור לתוכן העמוד