חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

ייצוג ישראלי בשיפוט פסטיבל הפרסום בניו יורק

ייצוג ישראלי בשיפוט פסטיבל הפרסום בניו יורק (הגדל)

דורי בן ישראל (30) קופירייטר בוגר הבצפר ומבעלי סוכנות הקריאייטיב Mizbala נבחר להיות שופט בקטגוריית הפרינט היוקרתית של פסטיבל הפרסום ניו יורק והשופט הישראלי היחיד בתחרות.

סוכנות הקריאייטיב Mizbala, אשר הוקמה על ידי דורי בן ישראל וגיא דיין ב-2007, דאז שני קופירייטרים צעירים שסיימו את לימודי הקופירייטינג בבצפר, זכתה ב-2009 בתחרויות פרסום שונות ברחבי העולם, ביניהם במקום הראשון ב- Cannes Young Lions עבור המדחום האינטראקטיבי, בפיינליסט בקטגוריית הפרומו של פסטיבל קאן, בפסטיבל הפרסום במונטה קרלו ולאחרונה גם במקום השני 'יצירתיות פורצת דרך' בתחרות Mobius  האמריקאית עבור קמפיין כריסטינה אגילרה ולאחרונה אף נבחר קמפיין שעשתה עבור תאגיד המיחזור כאחד הקמפיינים הקהילתיים הטובים ביותר של שנת 2009 על ידי ערוץ דיסקברי העולמי.

לדברי דורי בן ישראל: "זהו מעמד מאוד מרגש עבורי. קידום ענף הפרסום הישראלי בחו"ל היה מאז ומתמיד חלק מהאידיאולוגיה שהובילה את המזבלה אשר יצרה גם במה עולמית לקידום הענף באתר CannesZions.com"

New York Festivals היא אחת מתחרויות הפרסום הבינלאומיות היוקרתיות בעולם המתקיימת זו שנה ה-52. התחרות תיערך בסוף יוני בניו יורק. קישור לרשימת השופטים בפסטיבל הפרסום ניו יורק: http://www.newyorkfestivals.com/main.php?p=2,10#judge

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד