חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

ענקית הפתרונות לתחנות הדלק וחנויות נוחות Gilbarco VeederRoot תשקיע בחברת Odysii הישראלית

ענקית הפתרונות לתחנות דלק Gilbarco Veeder-Root, הנמנית על תאגיד Danaher Corp, הכריזה כי חתמה על הסכם השקעה בחברת Odysii הישראלית וכן על הסכם שותפות בינלאומי. במסגרת שיתוף הפעולה Odysii, המספקת פתרונות תוכנה בתחום הבינה העסקית לעולם השיווק והמכירות בנקודת המכירה ו- Gilbarco Veeder-Root יציעו פלטפורמה חדשה להצגת הצעות קניה בנקודת המכירה בחנויות הנוחות ובתחנות הדלק, המגדילות את סל הקניה הממוצע.

בעקבות ההשקעה יצורף Martin Gefniowitz, מנכ"ל Gilbarco  למועצת המנהלים של Odysii. 

 

Gilbarco Veeder-Root נחשבת לחברה הגדולה בעולם בתחום הפתרונות לתחנות דלק וחנויות נוחות. החברה נמנית על תאגיד Danaher, חברת אחזקות הנסחרת בבורסת נאסד"ק בשווי 42 מיליארד דולר.  על פי הערכות מומחים בשוק, ההסכם בין Gilbarco Veeder-Root ל- Odysii הישראלית חושף את החברה הישראלית לנתח שוק בשווי מיליארדי דולרים.

 

הפתרון שיוצע במסגרת שיתוף הפעולה משלב את פתרון הבינה העסקית לנקודות מכירה  של Odysii עם מערכת ה- Passport של Gilbarco Veeder-Root ומערכות נוספות לנקודות מכירה. באמצעות הפתרון לקוחות תחנות דלק וחנויות נוחות יזכו לקבל הצעות קניה רלוונטיות ובעלות ערך גדול יותר על גבי מסכי מגע בנקודות המכירה. הפתרון הותקן בעשרות קמעונאים, כולל חנויות נוחות מובילות בצפון אמריקה. קמעונאים המשתמשים במערכת Affinity מדווחים על גידול של 3-5 אחוזים בסל הקניה הממוצע, וכן על צמיחה בקטגוריות בהן הם ממקדים מכירות.

 

הפתרון משפר מכירות באמצעות יכולת חיזוי ייחודית ומדויקת של הצעת הרכישה הסבירה ביותר. בשונה ממערכות אחרות, הפתרון מנתח מספר משתנים ומשתפר לאורך זמן, במקום לבדוק רק את המוצר האחרון שנסרק. החברה מכנה את הפעולה הזו "שיווק דארוויניסטי" (Marketing Darwinism) , בזכות העובדה שהוא לוקח בחשבון מאפיינים מקומיים ותבניות רכישה כגון מזג אוויר, היסטוריית רכישה, וטרנדים באזור החנות, זמן ביום ועוד – כל אלה כדי להגיע להצעה הרלוונטית ביותר לכל לקוח.

 

לפתרון ממשק עם מערכת הקופות הקיימת, מחירונים ולוח זמנים של מבצעים. ניתן להתקין את המערכת במהירות כדי להתחיל ולענות על יעדי מכירות: הגדלת מכירות באותה החנות, קידום מותג פרטי, והגברת מעורבות ונאמנות הקונה באמצעות משחקים, סקרים וקופונים.

 

"פלטפורמת הקמעונאות שאנו מציגים יחד עם Odysiiהיא תוספת רבת ערך עבור מחויבות ארוכת הטווח של Gilbarco Veeder-Root להגברת רווחיות בקרב קמעונאים להם אנו מספקים יישומי מכירה, מנקודת המכירה ועד לקדמת התחנה ואף מעבר", אמר Martin Gefniowitz, נשיא  Gilbarco Veeder-Root. "אנו שמחים להכריז כי רשת חנויות הנוחות MAPCO של חברת Delek US תשלב את הפתרון לחנויות ואת פתרון קדמת החנות (forecourt ) החדש שנקרא Purchase@Pump".

 

עדי אייל, מייסד ומנכ"ל Odysii, אמר: "אנו שמחים על ההשקעה שביצעה חברת ענק בזירה הקמעונאית דוגמת  Gilbarco Veeder-Root, הנחשבת לחברה הגדולה ביותר בעולם בתחום הפתרונות לתחנות דלק ותחנות נוחות. עבורנו מדובר בשותף מושלם שיביא את הפתרון החכם שלנו לקידום מכירות בנקודת המכירה אל שוק אדיר מימדים בו Odysii צפויה להשתלב בצורה מלאה וטבעית הטכנולוגיה המובילה של Gilbarco, המשולבת במשאבות דלק   ובנקודת המכירה בחנויות נוחות נמצאת בתאימות מלאה לפתרונות התוכנה החכמה שפיתחה Odysii".

 

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד