חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

ענקית התקשורת הגרמנית ProSiebenSat.1 Group תעניק חבילות פרסום לחברות סטרט אפ

ענקית התקשורת הגרמניתProSiebenSat.1 Group , מעמיקה את פעילותה בישראל ומזמינה יזמים וחברות סטארט אפ להתמודד על האפשרות לזכות בחשיפה לשוק האירופאי.

החברה תערוך בישראל  את תחרות היזמות SevenVentures Pitch Day (7VPD), תחרות הפונה ליזמים וחברות סטארט אפ המעוניינים לחדור או להתרחב אל השוק האירופאי. כדי לקדם את המטרה, מעניקה ענקית התקשורת חבילות פרסום טלוויזיונית בשווי של 7 מיליון אירו. עד היום ובמשך שלושת השנים האחרונות, נערכו אירועי  7VPD בלונדון וזוהי הפעם הראשונה בה ענקית התקשורת פונה באופן ממוקדת לשוק היזמות הישראלי.

ההזמנה פונה לחברות סטארט אפ ישראליות, הממוקמות בישראל ומציעות שירות או מוצר ללקוחות קצה, בתחום האינטרנט או המובייל. אלו מוזמנות להגיש מועמדותם להשתתף בתחרות היזמות שתיערך זו הפעם הראשונה בישראל ב 17.12.2014. המטרה היא לאפשר ליזמים חדשים כניסה לשוק האירופאי דרך גרמניה, תוך שהם נהנים מתחום הכיסוי השיווקי והפרסומי הנרחב שתספק להם ענקית הטלוויזיה.

מבין מגישי המועמדות, שבעה יזכו להשתתף באירוע ולהציג את הרעיון שמאחורי החזון העסקי שלהם. בסדרה של מצגות קצרות, תינתן להם האפשרות לחשוף את הרעיון שלהם בפני חבר שופטים בינלאומי שיכלול בכירים של ענקית התקשורת ובכירים מעולם ההשקעות בישראל. 

 

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד