חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

Cal תהיה הספונסרית של הגולשת נגה גלר

Cal תהיה הספונסרית של הגולשת נגה גלר

חברת כרטיסי האשראי Cal הודיעה כי תעניק חסות לגולשת נגה גלר, זוכת מדליית ארד בתחרות גביע העולם בשייט בשנת 2017, בדרכה לאולימפיאדת טוקיו 2020. במסגרת החסות תתמוך Cal בגלר על מנת שתוכל לפנות את זמנה לאימונים לקראת התחרויות האולימפיות. יצוין כי כאל תמכה מספר שנים בג'ודוקא ירדן ג'רבי שזכתה במדליית ארד באולימפיאדת ריו 2016 ואשר הודיעה לאחרונה על פרישתה מהספורט. 

 

גלר (22), גולשת רוח וחברה בנבחרת ישראל, סיימה בסוף ינואר 2018 במקום ה-6 את תחרות גביע העולם בשייט במיאמי, וזוכת מדליית ארד בתחרות גביע העולם 2017 בהייר, צרפת. הספורטאית הצעירה זכתה בגיל 15 באליפות ישראל לנוער, סגנית אלופת ישראל לבוגרות בגיל 19 ואלופת ישראל בגלישת סאפ.

 

דורון ספיר, מנכ"ל Cal: "נגה גלר הינה ספורטאית מלאה בחיוביות, הגינות ודבקות במטרה לצד שאיפה למצוינות. כל התכונות הללו זהות לערכים עליהם מושתתת העשייה שלנו ב- Cal, ואנו שמחים לקחת חלק בהגשמת החלום של גלר וללוות אותה בדרכה למשחקים האולימפיים".

 

גלר תענוד בתחרויות ייצוגיות את לוגו כאל על מדי השייט, ותשתתף בפעילויות וסדנאות פנים ארגוניות בנושאי הצלחה והישגיות, המהווים מרכיב משמעותי בחזון החברה, ובפעילות למען הקהילה. במעמד הענקת החסות, הוענק לנגה גלר כרטיס אשראי בינלאומי מעוצב בדמותה, עם תמונת ניצחון בתחרות גביע העולם.

 

הגולשת נגה גלר: "אני מודה לחברת כאל שבחרה לתמוך בי ומאפשרת לי להתמקד במטרה – לייצג את ישראל במשחקים האולימפיים בטוקיו. המותג של כאל מבוסס על ערכים התואמים את ערכי המצוינות וההישגיות בענף גלשני הרוח. תמיכה בספורטאים מובילים היא לא דבר של מה בכך. אני גאה להיות חלק מחברת Cal, וקוראת לחברות עסקיות נוספות ללכת בדרכה של Cal, ולתמוך בספורטאים מובילים למימוש הפוטנציאל שלהם".

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד