חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

פרס מפעל חיים למייסדי באומן בר ריבנאי

פרס מפעל חיים למייסדי באומן בר ריבנאי

 

במסגרת טקס פרסי האפי 2018 שיערך השנה בחודש יולי,  אנשי הפרסום הותיקים מיקי בר ושוני ריבנאי יקבלו פרס מפעל חיים על תרומתם לקידום ופיתוח ענף הפרסום הישראלי.
 

טקס פרסי האפי למצוינות בפרסום ושיווק יעניק השנה את פרס מפעל החיים לשניים ממייסדי ענף הפרסום הישראלי – מיקי בר ושוני ריבנאי ממקימי משרד הפרסום באומן בר ריבנאי.


הפרס יוענק לבר וריבנאי על היותם מעמודי התווך של תעשיית הפרסום בישראל ותרומתם הרבה לקידום ופיתוח ענף הפרסום מזה למעלה מ 25 שנים.  

הפרס מוענק זו הפעם העשירית ונחשב לפרס המוערך ביותר שניתן ע"י איגודי הפרסום והשיווק בישראל. בין מקבלי הפרס בעבר: ברונו לנדסברג, מיכאל שטראוס, דן פרופר, ליאון קופלר, אריק רייכמן, עמוס שפירא ואביעזר (גזי) קפלן ז"ל.

האפי הוא פרס בינלאומי יוקרתי, עליו מתמודדות החברות הגדולות ביותר בעולם ובמשק הישראלי. התחרות נערכת ביותר מ-40 מדינות.

שוני ריבנאי הינו בוגר המחלקה לאמנות עכשווית בבצלאל, והחל את דרכו בעולם הפרסום בתחילת שנות ה80 בפרסום אריאלי שם הכיר את מיקי בר ויורם באומן שלימים הפכו לשותפים.

לאחר מכן, עבר ריבנאי לניו יורק ועבד ב'דויל דיין ברנבק' (שהפך עם השנים ל
DDB Needham)  שם עבד על תקציבי ענק כמו פולקסוואגן והרשי שוקולד וזכה בפרסים בתחרויות בינלאומיות. 

ב-1993 עם תחילת שידור פרסומות בטלוויזיה הצטרף ריבנאי ליורם באומן ומיקי בר (ובהמשך גם משה גאון) והקימו את משרד באומן בר ריבנאי.

מיקי בר, בוגר ספרות אנגלית ובלשנות מאוניב' ת"א. בשנת 1979 לקראת סיום לימודיו החל בר את דרכו כקופירייטר בפרסום טרגט בקבוצת אריאלי.

ב-1982 עבר לפרסום אריאלי, ועבד בצוותא עם שוני ריבנאי על השקת המותגים, תנובה, אוסם, בנק לאומי, ברודוויי 80 ואחרים, שם פגשו את יורם באומן ומכאן נוצרה החברות המקצועית שלימים תהפוך למשרד הפרסום המוביל בארץ 'באומן בר ריבנאי'.

ב-1985 ייסד עם יורם באומן את פרסום באומן-בר, שכבר בתחילת התשעים נכנס לעשיריה הפותחת עם לקוחות נכבדים שעברו אליו מהמשרדים הגדולים.

ב-1994 הצטרף למשרד שוני ריבנאי כמנהל קריאייטיב משותף ופרש לחלוטין מעולם הפרסום ב-2013.


כיום סאצ׳י אנד סאצ׳י באומן בר ריבנאי נמנה בשלישיה המובילה של משרדי הפרסום
בישראל.

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד