חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

יאיר מלכה חתם הסכם חסות עם מכבי פוקס תל אביב

אלי דריקס (ימין) ויאיר מלכה. צילום: עוגן עמוס

רשת "קפה גרג" ומועדון הכדורסל מכבי תל אביב חתמו, בסופשבוע האחרון, על הסכם חסות זו העונה השלישית. במסגרת הסיכום יופיע הלוגו של "קפה גרג" על גב החולצה של שחקני מכבי FOX ת"א בכל משחקיה של הקבוצה, כאשר הסכם החסות מוערך בכ-1.2 מיליון ₪ .

 

יאיר מלכה, מנכ"ל קפה גרג ומבעלי הרשת, אמר: "אלופת המדינה בכדורסל קבוצת מכבי FOX תל אביב הינה חברה של קבע במועדון העילית של הכדורסל באירופה. אנו בקפה גרג שמחים להיות שותפים לדרך וגאים להעניק חסות זו השנה השלישית למועדון מכבי FOX תל אביב בכדורסל".

 

עוד ציין מלכה: "מטרת החיבור בין עסקים לעולם הספורט בכלל ולמכבי ת"א בפרט נועד לעודד קבוצות ספורט ישראליות נבחרות להצלחה ולחבר חברות כלכליות מובילות לקחת חלק בקידום הספורט המקצועני בישראל. רשת קפה גרג מזדהה עם ערכי המועדון ושמחה להיות שותפה בקידום הספורט בישראל. מעמדה של מכבי FOX ת"א וההישגים אליה הגיעה ואליהם היא שואפת באופן קבוע, מעמידים אותה כבחירה הטבעית שלנו לשיתוף פעולה הן מבחינה עסקית והן מבחינה ערכית".

 

אלי דריקס, משנה למנכ"ל מכבי FOX ת"א: "הסכם זה מביע את האמון של רשת קפה גרג בקבוצה ובשחקניה. אנו שמחים שרשת ארצית ומובילה בתחומה בחרה בנו להעניק את חסותה. כל פרסום על החולצה הצהובה של מכבי ת"א, שנבחרה כאחד ממותגי העל ברשימת SUPERBRANDS 2018, הוא ערך חשוב ויוקרתי. הספונסרים שלנו הם שותפים עסקיים לדרך בה אנו מאמינים ובערכים של מצוינות, מקצוענות והשאיפה המתמדת להיות מספר 1".

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד