חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

Fiverr תעניק חסות עולמית ליצרנית מכוניות המרוץ הישראלית Griiip

Fiverr תעניק חסות עולמית ליצרנית מכוניות המרוץ הישראלית Griiip


Fiverr
 שמה לעצמה למטרה ליצור קהילה גלובלית של Doers, אנשים שמקדשים התפתחות ועשייה, בכך שהיא מנגישה את היכולת לקנות שירותים דיגיטליים וקריאטיביים בלחיצת כפתור. מטרתה שלGriiip היא להנגיש את הספורט המוטורי להמונים. שתי החברות עושות שימוש בחדשנות טכנולוגית על מנת להסיר מחסומים ולייצר מציאות חדשה, ומכאן גם החיבור בין שני המותגים.

 

Griiip, שהחלה את דרכה ב-2015 בפתח תקווה, נוסדה בעקבות החזון להפוך את עולם הספורט המוטורי לנגיש יותר לקהל רחב של נהגים וצופים על ידי שילוב בין רכבי מרוץ לחדשנות טכנולוגית. החברה תכננה וייצרה את מכונית המרוץ G1, שביצועיה בשטח עולים על כל הציפיות, עבור סדרת המרוצים שלה הנקראת G1 Series. בנוסף, מפתחת החברה פלטפורמת מדיה אינפורמטיבית שתספק חווית צפיה מתקדמת. Griiip מביאה את מסלול המרוצים לסלון הבית בדרך שלא נראתה עד כה.

 

"משימתה של Fiverr היא לאפשר לכל אדם להיות doer" אמר מיכה קאופמן, מנכ"ל Fiverr. "זו אמירה חזקה מכיוון שהיא רלוונטית לכל אחד מאיתנו. את התשוקה הזו גילינו בצוות של Griiip בדרך בה הפשילו שרוולים ועבדו קשה בכדי לבנות את העסק שלהם, ובדרך בה עמדו במשימה השאפתנית שהגדירו לעצמם - לפתח רכב פורמולה תחרותי תחת מגבלות וקשיים לא מעטים. שתי החברות מאמינות כי אחד התפקידים המרכזיים של טכנולוגיה היא בהסרת מחסומים ויצירת אפשרויות חדשות לפריצת גבולות. השקפה זו ניצבת במרכז שיתוף הפעולה בינינו".

 

"זה נדיר לקבל את האפשרות לעבוד עם צוות שחולק עמנו ערכים רבים כל כך" אמר תמיר פלצינסקי, מנכ"ל Griiip. "בקרב הקהילה הגלובלית של Fiverr מצאנו את אותן התכונות שאנו מחפשים באוהדים ושותפים כאחד, וההזדמנות לעבוד עם צוות מגוון וכישרוני תואמת את ה DNA והגישה של כל מי שמעורב ב-Griiip".

 

כחלק מהסכם החסות, סדרת המרוצים G1Series של Griiip תהפוך ל- "G1 Series presented by Fiverr" ותשלב את Fiverr הן בפלטפורמה והן במסלולי המרוצים. בנוסף למתן החסותFiverrתאפשר ל-Griiipלקדם את חשיפת המותג שלה בענף הספורט המוטורי העולמי. כחברת סטארט אפ צעירה עם משאבים מוגבלים, ל-Griiipאין את היכולת לעצב, לשווק וליצור תוכן ומדיה וזהו המקום שבו Fiverr נכנסת לתמונה, כחברה המאפשרת לעסקים מכל הסוגים לרכוש שירותים דיגיטליים וקריאטיביים ממיטב הפרילנסרים הקיימים בשוק העולמי בלחיצת כפתור. באמצעות שותפויות עם חברת חדשניות דוגמתGriiip, פייבר מקווה לתת השראה לחברות ומיזמים נוספים להגשים את חלומותיהם ומטרותיהם בדרכים חדשניות ויצירתיות.

 

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד